Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Tobulumas scenoje ir gyvenime – John Masters Organics Plaukų lakas ir putos

john master_lakas_putos

Kaip kiekvienas muzikantas svajoja apie Grammy, o kiekvienas aktorius – apie Oskaro statulėlę, taip mados industrijos atstovai nekantrauja pasirodyti legendinėje Niujorko Mados savaitėje. Manhetene vykstančiame madų šou būsite pakviestas dalyvauti, jeigu  esate talentingas drabužių dizaineris, modelis, žurnalistas arba...profesionalios kosmetikos gamintojas. Tokio aukšto lygio renginys pripažįsta tik kokybiškiausią ir tobuliausią kosmetiką! Būtent tokia pripažinta John Masters Organics salono lygio plaukų kosmetika, taip pat ir naujasis Plaukų lakas bei Apimtį didinančios Plaukų putos.

John Masters, būdamas profesionaliu plaukų stilistas, prisipažįsta, jog sukurti ekologišką plaukų laką buvęs tikras iššūkis. Ne vienerius metus buvo mėginamos skirtingos formulės, kol atsirado ši – unikali ir išskirtinė, suteikianti šukuosenai ilgalaikį ir lankstų fiksavimą, be jokio lipnumo ir perdėto standumo pojūčių. Naujasis Plaukų lakas tinka visų tipų plaukams, garbanoms ir tiesioms sruogoms, o taip pat saugus naudoti dažytiems plaukams. Gamtiniai standikliai – ksantano derva ir Senegalo akacijų guma suteikia šukuosenai apimties ir saugo nuo drėgmės netekimo, o alavijų ekstraktas, bergamotės ir augalinis glicerinas maitina, drėkina ir suteikia žvilgesio. Plaukų lakas apgaubia Jus lengvu citrusinių vaisių aromatu tarsi prašmatniu debesėliu.

John Masters Organics Plaukų putos – tai tikras ekologiškos plaukų priežiūros šedevras, kurio sudėtyje – net 17 biologiškai aktyvių ingredientų! Antioksidantų kupinas žaliosios arbatos ekstraktas saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, vitaminų ir mineralų gausios bolivinės balandos suteikia žvilgesio ir saugo plaukus nuo skilinėjimo, o sojų baltymai stiprina plauko folikules ir suteikia apimties bei vešlumo. Senegalo akacijų ekstraktas puoselėja plauko struktūrą ir formuoja natūraliai atrodančią šukuoseną.

John Masters Organics Plaukų lakas ir Plaukų putos idealiai tinka ir kasdieniam naudojimui ir ypatingoms progoms. Juos pasitelkusios, sukursite ir tvarkingą dalykinę, ir natūraliai atrodančią suveltų plaukų šukuoseną -  „perfectly imperfect look".

Ieškokite „Biotekoje"!

You are here