Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

John Masters Organics NAUJIENA! Trys skirtingos nuotaikos patogiuose rutuliniuose kvepaluose

kvepalai 2

John Masters Organics išdidžiai pristato savo pirmąją ekologiškų kvepalų liniją. Pagaminti tik iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų - gėlių, vaisių, sėklų ir lapų eterinių aliejų ir ekstraktų – šie kvepalai atitinka griežtą USDA-organic standartą.

Unikali kolekcija susideda iš trijų kvapų, kuriuos galėsite rinktis pagal vyraujančią nuotaiką. Gaivus gėlinis aromatas primins žydintį pavasario sodą, energija trykštantis Citrusų kvapas pakels ūpą, o Temperamentingas prieskonių dvelksmas apgaubs jausmingumu. Kelioninio dydžio buteliuką patogu įsimesti į rankinę ir pasitepti rutuliniu aplikatoriumi, vos prireikus.

Atraskite savo kvapą!

Gaivus gėlių

Mėgaukitės pavasario aromatų puokšte. Gaivūs šalavijai, prabangios rožės, subtilios levandos bei paslaptingos pelargonijos – ši užburianti kompozicija papildyta saldžiomis apelsinų ir karčiavaisių apelsinų bei pikantiškomis rozmarinų ir mėtų natomis.

Energija trykštantis citrusų

Švaros, saulės ir geros nuotaikos aromatas. Rūgščiavaisių citrinmedžių, japoninių laurenių bei kvapiųjų kanangų simfonija sukuria ryškų citrusinį aromatą, o rožės ir palmarožės užbaigia šį gyvą ir nuotaikingą kvapą.

Temperamentingas prieskonių

Šiltas, jausmingas prieskoninis aromatas, kuriame susipina turtingos gintaro, burboninės vanilės, apelsinų, karčiavaisių apelsinų, rūgščiavaisių citrinmedžių, kiparisų bei ciberžolių natos. Egzotikos ir tolimųjų kraštų kvapas!

Naujieji John Masters Organics kvepalai jau "Biotekoje!

kvepalai 1

You are here