Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

John Masters Organics plaukų kaukė – jau Bioteka lentynose!

JMO 715x300

Svajonės pildosi! Tokiomis nuotaikomis pasitikome geras naujienas iš John Masters Organics kompanijos. Viena Jūsų mėgstamiausių plaukų priežiūros linijų – John Masters Organics – pasipildė visiškai nauja priemone, kurios taip laukėte ir ilgus metus tikėjotės. Tikėjomės ir mes. Su dideliu džiaugsmu pristatome naujausią kompanijos produktą – plaukų kaukę normaliems plaukams su rožėmis ir abrikosais (148 ml).

Šilko švelnumo ir maistingųjų medžiagų gausi plaukų kaukė sukurta, galvojant apie keleriopą naudą galvos odai ir plaukams: ji padeda subalansuoti drėgmės lygį, atstatyti lūžinėjančius plaukų galiukus bei išvalyti galvos odą. Idealiai tinka normalios būklės plaukams – tai lengviausias būdas palaikyti plaukų spindesį ir sveiką galvos odą per mažiau nei 5 minutes. Nuraminsime ir ilgaplaukes bei sausų, pažeistų, garbanotų, besipučiančių plaukų savininkes – kaukė stebuklingai veikia į sausumą ir lūžinėjimą bei pūtimąsi linkusius plaukus.

Net 70% formulės sudaro ekologiškos žaliavos, iš kurių 40% – ekologiškas rožių vanduo. Pagaminti šią plaukų kaukės tūbelę prireikia net 8600 rožių žiedlapių!

- Ekologiškas rožių vanduo atstato prarastą drėgmę, dėl ko plaukai tampa lengviau iššukuojami, švelnesni ir sveikesni

- Ekologiškas abrikosų kauliukų aliejus, praturtintas omega-9 riebiąja rūgštimi, vitaminais A, C ir E, suteikia galvos odai ir plaukams švelnumo bei lankstumo

- Suskystinti kviečių baltymai veikia kaip unikalus drėkinamasis kompleksas, balansuojantis drėgmės pusiausvyrą ir apvelkantis plaukus apsaugine plėvele.

Naudojimas: 2 kartus per savaitę dosnų kiekį kaukės paskirstykite ant šlapių plaukų, nuo pat galvos odos iki plaukų galiukų. Palaikykite 3-5 minutes ir nuskalaukite.

Teiraukitės visose parduotuvėse Bioteka Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Galite įsigyti ir internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje.

You are here