Bioteka

Logona Zimoli

Kodėl aš pamilau Logona dekoratyvinę kosmetiką

logona deco_cover2

Tiesą pasakius, Logona man patiko visuomet – net tada, kai pakuotės buvo kuklesnės, o spalvų pasirinkimas žymiai paprastesnis. Gal vokiška kokybė daro savo, net nežinau. Manau, esu neabejinga šiai dekoratyvinei kosmetikai dar ir todėl, kad ji nėra manęs nuvylusi ir yra ypač efektyvi. Mano klientės taip pat įvertino natūralų pasirinkimą ir tvirtino, kad niekada neturėjo tokios lygios odos, užsitepusios kreminę pudrą, bei tokių gražiai padažytų blakstienų. O kur dar nuostabi priemonių sudėtis – moterys tiesiog džiūgauja, išgirdusios, jog jų oda yra lepinama ekologiškais spanguolių, obuolių sėklų, rudadumblių ekstraktais ir kokybiškais aliejais.

Spėjau Jus suintriguoti? Tuomet tęsiu, pateikdama savo atsiliepimus apie man labiausiai patikusias Logona priemones:

Logona lūpdažiai – tiesiog puikūs. Pagaminti, naudojant ametisto, kvarco ir gintaro daleles, tad spalvos tiesiog žėri, yra sodrios bei intensyvios. Lūpdažis puikiai išsilaiko, jo tekstūra yra kreminė, maloni tepti. Keli atspalviai sulaukė didesnio mano klienčių pripažinimo, išskirčiau 03 Strawberry, 06 Coral ir 08 Moonlight Rose.

Logona dvipusis lūpdažis-pieštukas – kreminis ir brėžiantis puikias linijas. Turint šią priemonę nereikia net lūpų kontūro pieštuko! Išsilaiko ant lūpų geriau, negu klasikinis lūpdažis. Ir jokio sausumo jausmo!

logona lipstick

Logona Perfect Finish ir Natural Finish kreminės pudros. Man labiau patinka Perfect Finish makiažo pagrindas. Kadangi anksčiau naudodavau Chanel ir Dior kosmetiką, galėčiau sugretinti jo kokybę su minėtų firmų. Perfect – išties yra tobulas. Tobulai dengdamas veido odą, jis jos neapsunkina. Ypač patogi pudros pakuotė – joje yra viskas, ko reikia, norint gražiai pasidažyti: veidrodėlis ir tepimui skirta kempinėlė. Jeigu Jums patinka skystas makiažo pagrindas, tuomet siūlyčiau rinktis lengvesnės tekstūros Natural Finish – jis nepasiūlys tokio maskavimo, kaip Perfect Finish, tačiau puikiai padengs odą ir sulygins jos spalvą.

Logona Volume ir Natural blakstienų tušai – mano galva, jie kone labiausiai pavykęs Logona dekoratyvinės kosmetikos produktas! Savo kokybe man jie prilygsta Clinique tušams, o kainų net neverta lyginti. Logona tušai tolygiai padengia blakstienas, jų nesulipina, nesukrenta į gumulėlius. Natural – padažo natūraliau, yra skystesnis ( juodos ir rudos spalvos). Volume – suteikia daugiau apimties ir užriečia blakstienas ( juodo ir anglies juodumo atspalvių).

Logona dvipusis akių pieštukas – man patinka jų spalvų paletė. Pieštukai brėžia minkštas ir sodrias linijas bei ilgai laikosi.

Paminėjau tik kelis produktus, kurie man paliko neišdildomą įspūdį. Priemonių yra ir daugiau – šešėliai, kompaktinės ir birios pudros, skaistalai, lūpų blizgiai bei antakių pieštukai. Nuoširdžiai rekomenduoju Logona dekoratyvinę kosmetiką visoms moterims, kurios yra neabejingos savo sveikatai ir siekia puoselėti grožį natūraliai!

You are here