Bioteka

Logona Zimoli

Logona Lavaerde molis – odos priežiūra iš žemės gelmių

logona lavaerde

Mano draugystė su moliu tęsiasi jau ne pirmus metus. Būdama dvidešimties, dažnai pasigamindavau veido kaukę iš paprasto kosmetinio (melsvojo, juodojo) molio – patiko jo konsistencija ir kvapas. Vėliau gąsdindavau sūnų „indėniška" išvaizda, užsitepusi storą žaliojo molio sluoksnį. Dar vėliau... Žodžiu, molis mano kosmetikos spintelėje vienokiu ar kitokiu pavidalu egzistavo visuomet. Ieškodavau geriausios rūšies molio, kuris suteiktų odai minkštumo, ją nesausindamas valytų, o taip pat puoselėtų plaukus.

Žinoma, kaina irgi rūpėjo! Todėl tikru atradimu tapo Logona Lavaerde rasulo ir kaolino moliai, kuriuos radau „Biotekoje" – 300 gr ir 150 gr molio indeliai arba paruoštas naudoti gelis, pagamintas molį sumaišius su eteriniais aliejais. Man, pastoviai skubančiai ir nevisuomet turinčiai laiko paruošti molį naudojimui, tai tapo išsigelbėjimu.

Logona Lavaerde rasulo (gasulo) molis. Giliai Atlaso kalnuose glūdi Rasulo molio klodai. Daugiau nei 1400 metai jis naudojamas grožio procedūroms. Rasulo molis pasižymi unikaliu gebėjimu švelniai prausti odą ir plaukus: jis suriša ir pašalina nuo odos negyvas ląsteles, bakterijas ir kitus nešvarumus, jos nesausindamas. Tuo pat metu molis prisotina odą natūralių mineralų: silicio, magnio, kalio ir kalcio. Dėl savo minkštinamųjų ir maitinamųjų savybių Rasulo molis puikiai tinka naudoti netgi alergiškai, nuo dermatito kenčiančiai ir pleiskanojančiai kūno ir galvos odai!

Logona baltasis Kaolino molis. Jis dažniausiai naudojamas kosmetikoje. Kaolino molis yra labai švelnus, todėl tinka net ypač jautriai odai. Jis taip pat pratutintas gausybe mineralų, geba detoksikuoti galvos odą bei gerinti kraujotaką. Todėl plaudami galvą šiuo moliu, užtikrinsite sveiką ir greitą plaukų augimą! Jeigu naudosite šį molį veido ir kūno odos prausimui bei kaukėms, pastebėsite, kad jis pašalina riebalus ir nešvarumus ir nesukelia jokio diskomforto, kadangi optimaliai reguliuoja odos drėgmės lygį. Kaolino molio veido kaukės tinka ir žmonėms su išsiplėtusiais kapiliarais.

Kaip naudoti:

Veido kaukei – sumaišykite reikiamą molio kiekį (dažniausiai pakanka 1-2 arbatinių šaukštelių) su vandeniu, hidrolatu iki kreminės konsistencijos. Galite įlašinti porą lašelių eterinio aliejaus (riebiai ir mišriai odai tiks arbatmedžio, šalavijų, rozmarinų eteriniai aliejai; normaliai ir sausai odai - levandų, rožių, apelsinų eteriniai aliejai) ir netgi įmaišyti natūralaus jogurto. Kaukę užtepkite ant švarios odos ir laikykite nuo 5 iki 15 minučių, neleisdami jai išdžiūti ant veido (papurkškite hidrolatu).

logona molis

Veido prausimui – molis makiažo nenuvalo, tačiau puikiai tinka naudoti vakare ant nuvalytos odos, siekiant gilesnio porų valymo, bei ryte – vietoj įprasto veido prausiklio. Naudojimas itin paprastas: tiesiog delne sumaišykite molį su vandeniu ir masažuokite veidą ir kaklą

Plaukams – molis tinkamas naudoti vietoj plaukų šampūno. Yra du naudojimo būdai:

1. Molį, sumaišytą su vandeniu (hidrolatu, žolelių nuoviru) įmasažuokite į drėgnus plaukus, pradedant galvos oda, šiek tiek palaikykite ir nuskalaukite. Jūs netgi galite paruošti didesnį kiekį tokio šampūno ir laikyti šaldytuve savaitę – tik nepamirškite atskiesti karštu vandeniu prieš kiekvieną plovimą. Kondicionierius naudojamas pagal poreikį; galima tiesiog perlieti plaukus vandeniu, įlašinus į jį obuolių acto.

2. Į sausą galvos odą įmasažuokite molio miltelius ir tik po to plaukite galvą. Rinkitės patogiausią būdą!

Kūnui – molį, sumaišytą aukščiau aprašytu būdu (kūnui prireiks didesnio molio kiekio) įmasažuokite į drėgną kūno odą ir nuprauskite vandeniu. Daugelis pastebi, kad kūno oda net nereikalauja papildomo drėkinimo aliejais ir losjonais, kadangi molis jos neišsausina!

Jeigu Jūs, kaip ir aš, nuolat skubate arba paprasčiausiai tingite ruošti iš molio šampūną ir kaukę, rinkitės Logona Lavaerde paruoštus naudojimui prausimosi gelius:

Lavaerde Gelis su Rasulo moliu ir eteriniu pačiulių aliejumi bei Gelis su Kaolino moliu ir lotoso ekstraktu – tai puikios veido, kūno ir plaukų prausimo priemonės, kurių naudojimas itin paprastas: tereikia išspausti iš tūbelės reikiamą priemonės kiekį bei vadovautis aukščiau pateiktais nurodymais. Šie prausikliai gelbėja ir kelionėse, kai norisi paprastos ir efektyvios priežiūros.

Mano draugystė su moliu, tikiu, tęsis dar ilgus metus. Gal atėjo metas ir Jums užmegzti savąją? Logona Lavaerde serijos Rasulo ir Kaolino molių ieškokite "Biotekoje"!

You are here