Bioteka

Logona Zimoli

Logona Baby – gamtos švelnumas patiems mažiausiems

baby11

Būsimos mamos su didžiausiu malonumu ruošia naujagimio kraitelį, lanksto drabužėlius, renkasi vežimą ir lovytę. Tam, kad pasiruošimas būtų dar malonesnis, joms nereikia rūpintis kūdikio odos priežiūros priemonėmis – Logona sukūrė tai, kas labiausiai reikalinga mažylių odai. Vokietijos sertifikuotos ekologiškos kosmetikos gamintojo laboratorijose mokslininkai kruopščiai rinko augalus, kurie būtų tinkamiausi gležnos ir plonos kūdikių odelės priežiūrai. Juk mažylių oda yra penkis kartus plonesnė negu suaugusiųjų, ir iki ketverių metų amžiaus ji tik mokosi naudotis savo turimomis apsaugos priemonėmis – pH lygiu, raginiu ir riebalų sluoksniais.

Visos Logona Calendula Baby priemonės yra pagamintos tik iš ekologiškų augalinių aliejų ir ekstraktų, be sintetinių konservantų, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje esantys ekologiški medetkų ir vaistinių ramunėlių ekstraktai ramina ir saugo minkštą vaiko odą nuo sudirginimo. Svarbu ir tai, kad priemonės yra kliniškai išbandytos, todėl gali būti saugiai naudojamos kūdikių odos priežiūrai nuo pat pirmųjų dienų.

Švelnioms kasdienėms maudynėmsLogona Calendula Baby vonios putos. Minkštos tekstūros putos švelniai prausia odelę, ją drėkindamos. Galima naudoti vietoj prausiklio, kol kūdikėlis yra visai mažas, arba kaip vandenį minkštinančią priemonę, saugančią odą nuo išsausėjimo.

Viso kūno ir galvos prausimui Logona Calendula Baby šampūnas. Maudynės be ašarų! Švelniai putojantis šampūnas su ramunėlių, medetkų ekstraktais bei maitinamuoju migdolų aliejumi minkština ir drėkina odą bei padeda be vargo pašalinti pleiskanų luobelės.

Kūno masažams ir odos drėkinimuiLogona Calendula Baby aliejus. Simondsijų, migdolų ir alyvuogių aliejai, praturtinti vaistinių ramunėlių ir medetkų ekstraktais bei natūraliu vitaminu E drėkina, ramina sudirgimus, apgaubia kūdikėlį maloniu kvapu ir ramina pojūčius. Taip pat tinka ir mamai – išbandykite viso kūno masažą su šiuo puikiu aliejumi!

Kasdienei priežiūrai ir odos apsaugaiLogona Calendula Baby losjonas. Tepkite kūdikio odelę kiekvieną vakarą po maudynių. Švelnios tekstūros greitai įsigeriantis kūno losjonas suteikia drėgmės ir maitina. Migdolų ir simondsijų aliejai subalansuoja odos pH.

Intensyviai kūdikių odos priežiūraiLogona Calendula Baby kremas. Tirštesnės tekstūros kremas drėkina ir ramina odos sudirgimus. Puikiai tinka odai apsaugoti nuo vėjo ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių einant į lauką.

Štai taip paprasta – kūdikio kraitelis jau suruoštas! Dabar mamytė ramiai gali laukti susitikimo su mažyliu – jis nusipelno geriausios priežiūros iš Gamtos. Sveikas atvykęs į šį pasaulį, mažyli! Būsi apgaubtas tėvų meile, atsakinga priežiūra – augsi sveikas ir stiprus!

Logona Calendula Baby priemonių ieškokite „Biotekoje"!

You are here