Bioteka

Logona Zimoli

Odos jaunystei ir gyvybingumui – šaltalankiai

logona AP

Po dykumas ir kalnų tarpeklius laksčiusiems Čingischano žirgams kadaise kailio grožio ir fizinės ištvermės galėjo pavydėti netgi imperatoriškųjų arklidžių gyventojai. Kaip mongolų chanui pavykdavo išsaugoti gyvūnų sveikatą atšiauriausiomis sąlygomis? Tiesa ta, kad žirgų mityba buvo nuolat papildoma šaltalankių krūmų lapija ir šakomis. Šis mums pažįstamas augalas Rytuose nuo seno vartotas kaip vaistas nuo daugelio ligų. Įdomu tai, kad buvo naudojamas visas augalas – nuo sunokusių uogų iki žievės, lapų ir šakų.

Vokiečių ekologiškos kosmetikos lyderė LOGONA drauge su Freiburgo Universiteto Dermatologijos klinika 2012 metais inicijavo projektą, skirtą ištirti, kokios savybės slypi šaltalankių lapuose bei šakose, į kuriuos dažnai numojama ranka, ir kurie po uogų surinkimo dažnai tiesiog utilizuojami.

Tyrimo tikslas – atrasti inovatyvius su odos senėjimu kovojančius ingredientus ir panaudoti juos ekologiškos sertifikuotos kosmetikos gamybai.

Jau pirmi moksliniai bandymai įrodė, jog šaltalankių krūmų lapuose slypi visas aktyviųjų substancijų lobynas. Logona Tyrimų ir vystymo departamento vadovas Heinz-Jürgen Weiland teigė: „Mes pradėjome tirti, kokiame pavidale šaltalankių krūmų lapai atskleidžia savo potencialią odos senėjimą stabdančią galią. Buvo tirti švieži, džiovinti bei užšaldyti lapai. Jau dabar galime drąsiai teigti, jog būtent iš džiovintų lapų išgautas ekstraktas pranoko net mūsų lūkesčius – jame itin gausu antioksidantų!" Kaip žinia, gamtiniai antioksidantai, kovojantys su laisvaisiais radikalais, aktyviai dalyvauja odos atsinaujinimo procese. Šaltalankių lapai yra turtingi vitamino C, taninų bei serotonino, kuris stiprina odos kraujagysles ir didina jos tonusą.

Logona Age Protection veido priežiūros priemonėse nuostabiai atsiskleidžia šaltalankių galia. Uogų ir lapų ekstraktas prisotina odą vertingų medžiagų, intensyviai drėkina, suteikia elastingumo bei lygina raukšleles. Beta karotenas, kurio gausu vaiskios oranžinės spalvos uogose, pagerina odos spalvą ir suteikia veidui gaivumo.

Drauge su natūralia hialurono rūgštimi, vertingu obuolių sėklų ekstraktu bei šalto spaudimo ekologiškais aliejais Logona Age Protection lepina netgi reikliausią veido odą! Plačiau apie šią liniją skaitykite čia.

logona-ap seabuck

You are here