Bioteka

Logona Zimoli

Spalvų karuselė – Logona augaliniai plaukų dažai

logona hair_color_front

Nutarėte radikaliai pakeisti plaukų spalvą, tarkime, iš brunetės virsti blondine. Kantriai dažėte plaukus kelis kartus, džiaugdamasi vis šviesėjančiais plaukais. Galiausiai veidrodyje išvydote išsvajotą blondinę. Laiminga? Žinoma! Juk to ir siekėte. Tačiau po mėnesio-kito suvokiate, kad ilgitės savo natūralios tamsios plaukų spalvos, šviesios sruogos „nepritapo".

Ką darote? Vėl skubate pas kirpėją, ir užsukate dažymosi ratą. Kiekvienas dažymas sintetiniais dažais, sudėtyje turinčiais peroksido ir/arba amoniako ir kitų kenksmingų priedų, apnuogina Jūsų plauką – dažai įsiskverbia į patį plauko vidų, radikaliai pakeisdami jo natūralų pigmentą. Per galvos odą kenksmingos medžiagos patenka į kraujotaką, salone Jūs prisikvėpuojate nuodingų garų, kuriuos skleidžia dažai...

LOGONA augaliniai dažai siūlo alternatyvą – sodrias spalvas, kuriomis galėsite mėgautis, nekenkdamos savo sveikatai ir keisti jas taip dažnai, kaip Jums to norisi! Skamba neįtikėtinai? Tačiau tai – tiesa, kuria įsitikino daugybė moterų visame pasaulyje. Logona augaliniai plaukų dažai, skirtingai nuo sintetinių, neprasiskverbia į plauko vidų, neardo natūralaus plauko pigmento. Jie „prisiklijuoja" prie plauko paviršiaus ir padengia jį tarsi apsaugine glazūra – plaukai tampa storesni ir vešlesni, atstatomas jų žvilgesys ir elastingumas.

Apie visus augalinių dažų privalumus ir naudojimo būdą skaitykite čia.

Kokį atspalvį pasirinksite?

image003

Šviesios odos su rusvu atspalviu ir šviesių akių moterims puikiai tiks Golden Blonde ir Copper Blonde atspalviai – jie padengia plaukus šiltu medaus tonu.

Walnut Red Brown ir Natural brown patiks norinčioms rudų, riešutinio atspalvio plaukų. Raudono pigmento dažuose yra nedaug; jie puikiai tinka norint iš blondinės virsti šatene.

image002

Ugnies žiežirbos plaukuose ir tikrų tikriausi raudoni plaukai. Svajojote apie ryškų įvaizdį ir vis nedrįsote išmėginti? Visi Logona rausvi ir raudoni dažų atspalviai garantuoja 100% rezultatą ir nuostabiai žvilgančius plaukus. Oranžinį toną plaukams suteiks Indian Summer ir Sahara Blonde dažai, o raudoną – Henna Red atspalvis.

image004

Tizian ir Mahogany Brown atspalviai padengs plaukus sodriais raudonmedžio tonais. Henna Black kartu su Coffee Brown patiks merginoms, kurios nori džiaugtis intensyvia kavos spalva, artima juodai.

image001

Populiariausi „Biotekoje" rudi atspalviai – Brown Umber ir Chocolate Brown – tai puikus pasirinkimas toms, kurios pageidauja atspalvio, neturinčio jokios užuominos į natūralios chnos rausvumą. Indigo, chna ir kitų augalinių pigmentų santykis dažuose leidžia mėgautis gražiu subalansuotu šokoladiniu atspalviu.

Mūsų spalvų paletė padės išsirinkti būtent Jums tinkantį atspalvį, o draugiškos pardavėjos visuomet patars ir atsakys į visus klausimus!

You are here