Bioteka

Logona Zimoli

Logodent natūralios dantų pastos – tikra sudėtis, tikras skonis, tikras efektyvumas

logodent visos_edita

Dantų valymas yra vienas iš mūsų kasdienybės įprasčiausių ritualų. Ar dantų pasta, kurią Tu naudoji yra TIKROJI?

Tikra sudėtis!

Logodent dantų pastоs sukurtos ir pagamintos Vokietijoje, šiuolaikinėje ir modernioje gamykloje, vadovaujantis naujausiais moksliniais tyrimais. Dantų pastų kokybė ir efektyvumas užtikrina optimalią suaugusiųjų ir vaikų dantų ir dantenų priežiūrą.

Vienas griežčiausių Europoje BDIH sertifikatas patvirtina  visiškai natūralią Logodent pastų sudėtį.

Augalų ekstraktai

·         Ežiuolės, anyžinės ožiažolės, žalioji arbata, gvazdikėliai, natūralus ksilitolis – užtikrina efektyvų antibakterinį efektą be antibiotikų pagalbos.

·         Miros, hamameliai ir vaistinės ramunėlės ramina ir saugo dantenas.

·         Labai smulkiai sumalti mineralai, silicis ir jūros druska sudaro švelnias valymo medžiagas, kurios pašalina apnašas, nebraižo dantų paviršiaus ir stiprina emalį

Tikras skonis!

Jums nereikia keisti savo įpročių! Pagamintų tik iš natūralių medžiagų, Logodent pastų konsistencija ir naudojimo patogumas nesiskiria nuo įprastinių pastų. Logodent užtikrina mėgstamus natūralius skonius – pipirmėčių,  jūros druskos arba žolelių suaugusiesiems ir braškių arba šaltmėčių skonį vaikams.

Tikras efektyvumas!

Ar žinojote, kad mūsų dantų emalis visai neturi fluoro, o susideda iš kalcio, magnio ir kitų mineralinių medžiagų? Logodent pastose natūrali uoliena, turtinga įvairiomis mineralinėmis medžiagomis, stiprina emalį taip pat efektyviai kaip fluoras, nebraižo dantų paviršiaus, efektyviai pašalina apnašas.

• Logodent pastose nėra naftos perdirbimo medžiagų, propilenglikolių, sintetinių dažomųjų medžiagų, emulgatorių ir kitų sintetinių junginių.

• Vietoje natrio lauryl sulfato (SLS) Logodent pastose naudojamos švelnios augalinės kilmės putojamosios medžiagos, kurios nesausina ir nedirgina burnos gleivinės ir nesudaro neprognozuojamų cheminių junginių Jūsų organizme.

• Sintetinių antiseptikų, pavyzdžiui, triklozano, vietoje Logodent pastose naudojami švarūs augalų eteriniai aliejai ir augalų ekstraktai. Jie veikia papildydami vienas kitą, todėl efektyviau saugo dantenų sveikatą, neardydami natūralios mikrofloros ir užkirsdami kelią antibiotikams nejautrių bakterijų formavimuisi. Tuo pat metu augalų ekstraktai turi įtakos pastos spalvai, skoniui bei veikia kaip natūralus konservantas.

logodent visos_edita2

Tikroji Logodent dantų pasta Tau!

NAUJIENA! LOGODENT Natural White Balinamoji dantų pasta

Balta šypsena garantuota! Natūralus silicis švelniai balina, nebraižydamas dantų emalio. Šalavijai saugo nuo uždegimų ir veikia antibakteriškai, o pipirmėčių aliejus užtikrina malonų gaivų skonį.

NAUJIENA!LOGODENT Sea Salt pasta su jūros druska

Mentolio sudėtyje neturinti pasta švelniai valo dantų apnašas ir stiprina dantenas. Aktyvus ingredientų kompleksas su jūros druska, natūraliu siliciu, ramunėlių ekstraktu, šalavijais, rozmarinais ir gvazdikėliais užtikrina optimalią dantų priežiūrą.

LOGODENT Sensitive dantų pasta – jautriems dantims ir dantenoms

Jūsų dantys pradeda skaudėti, kai tik išgeriate ar suvalgote ką nors karšto, šalto, rūgštaus; įkvepiate per burną, valote juos šepetėliu? Dažna dantų jautrumo priežastis yra dantenų uždegimas – dantenos tvirtai neuždengia danties kaklelio, todėl bet koks dirgiklis gali lengvai patekti būtent prie danties nervo ir dantis tampa jautrus. LOGODENT Sensitive dantų pasta užtikrina ypač švelnų valymą ir priežiūrą jautriems dantims ir dantenoms. Mineralinė medžiaga kalio chloridas sukuria apsauginį sluoksnį aplink danties nervą ir tokiu būdu neleidžia toliau dirginti jautraus danties ir jo kaklelio. Vaistinių ramunėlių, šalavijo ir hamamelio ekstraktai ramina ir stiprina dantenas. Švelnios poliruojamosios medžiagos iš silicio rūgšties gelio pavidalu nuvalo apnašas, bei saugo dantis ir dantenas.

LOGODENT Peppermint Dantų gelis su žolelėmis

Ypač gaivaus ir malonaus skonio gelis aktyviai kovoja su ėduonį sukeliančiomis bakterijomis ir stiprina dantenas. Ežiuolių, anyžių, žaliosios arbatos, hamamelių, ramunėlių, mirų,  gvazdikėlių ekstraktai – šis galingas ingredientų kompleksas drauge su gaivinamuoju pipirmėčių aliejumi rūpinasi visapuse burnos ertmės priežiūra.

LOGODENT Mineral dantų pasta – dantų stiprinimui ir dantenų sveikatai

Pastos sudėtyje esantys ypač švelnūs vulkaninės uolienos moliai nuvalo apnašas, nebraižo danties paviršiaus. Jų sudėtyje gausu magnio, kalcio, silicio ir kitų mineralinių medžiagų, stiprinančių dantų emalį.
Mėtų, žaliosios arbatos, erškėtrožių, mirų ekstraktai, anyžinės ožiažolės ir gvazdikėlių eteriniai aliejai kartu su jūros druska rūpinasi jūsų dantenų sveikata.

LOGODENT Herbal dantų gelis su rozmarinais ir šalavijais

Mentolio sudėtyje neturintis gelis pasižymi švelniu skoniu. Jūros druskos, silicio, ežiuolių, rozmarinų, šalavijų, hamamelių ekstraktai ir aliejai – nuostabus derinys dantų ir dantenų sveikai būklei palaikyti.

LOGODENT Daily Care Peppermint dantų pasta

Puiki kokybė už itin patrauklią kainą! Ši, visai šeimai tinkanti dantų pasta, užtikrina optimalią dantų ir dantenų priežiūrą visais šeimai. Natūralus kalcio karbonatas stiprina dantų emalį, silicis bei jūros druska šalina apnašas, o pipirmėčių aliejus rūpinasi gaiviu kvėpavimu.

LOGODENT burnos skalavimo skystis su žolelėmis, 50 ml

Ši priemonė yra koncentruota: vienam kartui į stiklinę vandens reikia įlašinti tik 4 – 10 lašų. Šalavijai, propoliai, žalioji arbata, ežiuolės, gvazdikėliai bei anyžiai stiprina dantenas bei užtikrina gaivų burnos kvapą. Miros ir vyno spiritas dezinfekuoja bei tonizuoja burnos gleivinę. Priemonė puikiai tinka dantenų uždegimo profilaktikai bei sergant parodontoze.

Logona Kids dantų valymo gelis vaikams su braškių arba šaltmėčių skoniu

Žaliosios arbatos ekstraktas saugo pirmuosius dantukus nuo bakterijų atakos, o vaistinės ramunėlės – dantenas nuo uždegimų. Kadangi vaikai, besimokydami valytis dantis kartais netyčia praryja pastos, joje panaudotos ypač švelnios ir saugios putojamosios medžiagos. Be to, labai minimalus kiekis – tik tiek, kiek reikia, kad aktyvūs augalų ekstraktai galėtų patekti į dantų tarpus. Suprantama, gelio sudėtyje nėra sintetinių fluoro junginių, sintetinių aromatinių medžiagų, dažiklių ar konservantų. Tinkamas pienininių ir nuolatinių dantų bei dantenų priežiūrai.

You are here