Bioteka

Logona Zimoli

Su LOGODENT KIDS dantukų valymas bus smagus!

Logodent kids_new

Ar kada susimąstėte, kad jau pirmasis jūsų mažylio dantukas gali turėti įtakos žandikaulio ir vėliau atsirasiančių nuolatinių dantų vystymuisi?

Būtent todėl kūdikių dantukams reikalinga ypatinga priežiūra. Logodent dantų geliai ne tik pasižymi puikiu skoniu – jie tausoja mažųjų dantenas ir dantukus. Švelnus ir gaivus šaltmėtės, saldus ir sultingas braškių bei egzotinis ir saulėtas vaisių skoniai ir natūralūs aromatai paverčia dantukų valymą tikra švente. Gelių sudėtyje esantys ežiuolės ir žaliosios arbatos ekstraktai padeda kovoti su apnašas ir ėduonį sukeliančiomis bakterijomis. Hamameliai, ramunėlės ir miros saugo dantenas nuo uždegimo – tai ypač svarbu kalantis naujiems dantukams. Smulkios silicio dalelės padeda kruopščiai išvalyti dantukų paviršių.

Naujiena! Logona COOL KIDS Tutti Frutti dantų gelis su fluoridu (1250 ppm) – skirtas 6-12 metų vaikų dantukų priežiūrai. Gelio formulės efektyvumą užtikrina kompleksas iš fluorido, ksilitolio, silicio ir kalcio. Periodas, kuomet pieninius dantis keičia nuolatiniai, yra itin reikšmingas - šiame amžiuje vaikai pradeda patys valytis dantis, kruopščiai išskalauti burną, naudotis dantų siūlu. Dantų higienai įtakos turi ir teigiamas tėvų pavyzdys – valykite dantis kartu su vaiku, kad jis stebėtų jūsų judesius ir juos atkartotų. Saugus fluorido kiekis, esantis Cool Kids dantų gelyje, užtikrina optimalią apsaugą nuo ėduonies ir stiprina emalį.

Logodent dantų geliai yra saugūs: jų sudėtyje nėra sintetinių kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų, konservantų, gliuteno, laktozės. Rinkitės smagią ir dantukus tausojančią priežiūrą!

You are here