Bioteka

Kanapių aliejaus kosmetika: Organix Cosmetix odos priežiūros linija iš Izraelio

Orgnic Cosm_HempValley_Raksts

Vertingose kanapių sėklose gausu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių – omega 3 ir 6 – kurios, derėdamos idealiu santykiu, intensyviai maitina ir drėkina odą. Kviečiame susipažinti su Izrealyje gaminama Organix Cosmetix kanapių kosmetika, kurią galite rasti "Bioteka" parduotuvių lentynose.

Kanapių sėklų aliejus apsaugo odą nuo drėgmės netekimo, padeda sumažinti ankstyvo senėjimo požymius ir suteikia odai apsauginį skydą nuo nepageidaujamų išorės poveikių. Organix Cosmetix naktinio kremo su kanapių aliejumi sudėtyje yra dar ir simondsijų bei alyvuogių aliejų, kurie visi kartu maitina odą naktį. Rytais pajusite, jog net ir labai sausėti linkusi oda tampa švelnesnė, lygesnė ir labiau pailsėjusi.

Organix Cosmetix kanapių linijoje taip pat yra ir hialurono rūgšties. Ant odos paviršiaus ji suformuoja apsauginę plėvelę, kuri palaiko optimalią odos drėgmę ir apsaugo nuo išorinių sąlygų. Organix Cosmetix dieninio kremo su kanapių aliejumi sudėtyje yra hialurono rūgšties, kuri saugo odą visą dieną, suteikia drėgmės ir švelnumo.

Dar viena šios kosmetikos linijos ypatybė – tai ekologiški alavijai, aktyvinantys visus odos vidinius procesus bei garsėjantys raminamosiomis ir odą atstatančiomis savybėmis. Alavijai yra galingas antioksidantas, kovojantis su uždegimais ir padedantis odai pagerinti išorinį atsparumą bei drėgmės lygį. Organix Cosmetix dvifazyje akių makiažo valiklyje yra alavijų sulčių, dėl ko priemonė yra itin švelni jautriai akių srities ir veido odai – pašalina makiažą lengvai ir greitai. Po veido valymo sugrąžinkite odą į pusiausvyrą, atgaivindamos ją alavijų sulčių ir kanapių sėklų aliejaus gausiu Organix Cosmetix veido toniku. Po šių priemonių oda tampa paruošta serumui ir kremui.

Emulium® Mellifera – revoliucinė emulsija – pati efektyviausia Organix Cosmetix sudedamoji dalis, mažinanti raukšles. Emulium® Mellifera užtikrina, kad kosmetikos priemonė prisitaikytų prie klimato, oro sąlygų, aplinkos ir skirtingų odos būklių. Ši sudedamoji dalis laimėjo aukso medalį Cosmetics Europe apdovanojimuose 2014 dėl savo efektyvaus poveikio. Tai yra visiškai natūralus ECOCERT sertifikuotas ingredientas. Organix Cosmetix veido serumo ir Organix Cosmetix paakių serumo sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos, kuri atjaunina odą ir šis poveikis tampa iš karto matomas. Oda efektyviai patempiama ir tobulai sudrėkinama.

Organix Cosmetix rankų kremo ir pėdų kremo sudėtyje yra sviestmedžių sviesto, kuris švelnina išsausėjusią ir nuramina sudirgusią, šiurkščią odą. Kreminės konsistencijos sviestas giliai įsiskverbia ir maitina net labiausiai išsausėjusią odą, apsaugodamas ją nuo vėjo, karščio ir šalčio poveikio.

Vitaminas E – dar viena ypatinga Organix Cosmetix  kanapių kosmetikos sudedamoji dalis. Jo taip pat yra Organix Cosmetix kūno šveitiklyje su jūros druska ir alyvuogių aliejumi, kuris pašalina negyvas kūno odos ląsteles. Po šveitimo odą nuprauskite šiltu vandeniu ir mėgaukitės šilko švelnumo pojūčiais.

Organix Cosmetix kanapių kosmetika yra visiškai natūrali – visos priemonės paženklintos natūralią kokybę užtikrinančiu ECOCERT sertifikatu. Tai izraeliečių šeimos verslas, sukurtas ne tik kurti 100% natūralią kosmetiką, bet ir iš tikrųjų daryti teigiamą poveikį odąi. Gazit šeima savo veiklą derina su su senovės žiniomis bei novatoriškomis technologijomis, sukurtomis Europos laboratorijose, kad visos kremo sudedamosios palaikyti odos atsinaujinimo procesus kuo efektyviau.

Organix Cosmetix kosmetikos iš Izraelio ieškokite visose parduotuvėse "Bioteka".

You are here