Bioteka

Sante zimola_banneris

Lūpytės kaip uogytės!

Sante lip_banner6-700x294

„Lūpos kaip vyšnios, kokios jo ryškios, prisirpusios uogos..." Ar tai apie Jus? Juk lūpos gali būti tokios saldžiai viliojančios – saulėje sunokusio persiko arba raudonuojančios aguonos spalvos. Jūsų įvaizdis gali keistis kasdien, priklausomai nuo lūpų dažų atspalvio: naivi mergaitė arba fatališka moteris. Eksperimentuokite ir stebinkite!

Įkvepiantys Sante lūpų blizgiai

Augalinių aliejų prisotinti Sante lūpų blizgiai suteikia lūpoms jausmingo žėrėjimo, tuo pat metu jas drėkindami ir apsaugodami. Jums net nereikės lūpų balzamo! Sante blizgiai yra patikrinti dermatologų ir tinka net pačiai jautriausiai odai: jų sudėtyje nėra nei gramo sintetinių dažiklių, konservantų ir kitų naftos pramonės produktų.

Sante nuspalvino lūpų blizgius naujomis spalvomis. Elegantiškose pakuotėse su patogiu šepetėliu ieškokite šių atspalvių: šviesiai rožinio (Nude Rose), skaidraus (Nude Silk), rausvojo (Red Pink) bei rožinio persiko (Peach Pink). Naudokite blizgius vienus arba suteikite papildomo žėrėjimo lūpoms, tepdamos ant lūpų dažų.

Du viename – lūpų kontūro pieštukas ir blizgis

Nerasite patikimesnio savo kosmetinės draugo, negu Sante Lip Duo. Labai patogus naudoti – vienoje jo pusėje yra lūpų kontūro pieštukas, o kitoje – lūpų blizgesys. Pirma nubrėžkite lygų ir tikslų kontūrą, o tada užpildykite jį sodresniu blizgesiu. Rinkitės iš trijų atspalvių: Nude Look, Natural Look ir Glamour.

Nepamirškite periodiškai drožti pieštuko – tam puikiai tiks Sante dvipusis drožtukas.

Lūpų dažai Sante

Daugiau negu 10 kerinčių atspalvių, sukurtų iš natūralių gamtinių pigmentų. Spalvų pavadinimai užburia vaizduotę: koralo rožinė (Coral Pink), raudonoji aguona (Poppy Red), avietės raudona (Raspberry Red)...

Naujieji Sante lūpų dažų atspalviai atspindi populiariausią sezono spalvų paletę ir žaismingą vasaros madą.

Ekologiški vaškai (karnaubo, kandelilos, bičių), simondsijų ir saldžiųjų migdolų aliejai, natūralus vitaminas E – šie ingredientai rūpinasi Jūsų lūpomis ir saugo jas nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Ar žinojote, jog išgirtoji raudona suknelė – ne pats geriausias viliokės ginklas? Nors ir atrodo ypač seksualiai, ji siunčia vyrams signalus apie pasipūtusią suknelės savininkę, kurią nedrąsu užkalbinti. Ryškus lūpdažis – tai visai kas kita. Jis pritraukia vyrų žvilgsnius it magnetas. Kokį lūpdažį pasirinksite – Poppy Red, Raspberry Red ar Soft Red?

You are here