Bioteka

Sante zimola_banneris

Suteik stilių ekologiškam gyvenimo būdui! Su atsinaujinusia SANTE kūno priežiūros linija

grenadine copy

Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE kuria kosmetiką, kuri žengia koja kojon su šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdu, pasižymi originaliu dizainu ir spalvingomis bei stilingomis pakuotėmis. SANTE – tai novatoriškos formulės, tik natūralūs ir sertifikuoti ingredientai bei aplinkai draugiškos pakuotės. Šiemet SANTE pradžiugino pokyčiais – nuo šiol visos kūno priežiūros priemonės pasipuošė jaunatviškomis ir dar patrauklesnėmis pakuotėmis, jų kokybė išliko tokia pati aukšta, o kainos – visai nepakito.

Ant visų pakuočių aiškiai nurodyta:

1. BIO ženklinimas, nurodantis, jog kosmetika yra pagaminta iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų, išaugintų kontroliuojamuose ūkiuose

2. BDHI sertifikatas – griežtas visoje ES galiojantis ekologiškos ir natūralios kosmetikos standartas

3. „Made in Germany" – sakinys, žymintis pažangiausių technologijų ir naujausių mokslo žinių pritaikymą kosmetikos gamyboje

4. „Be silikonų, be glitimo, tinka veganams" – šių žodžių dažnas pirkėjas pasigenda ant įprastų kosmetikos pakuočių; jie tampa itin svarbūs šiuolaikiniam sąmoningai kosmetiką besirenkančiam žmogui

5. PETA logotipas – reiškiantis, jog kosmetika ir jos sudedamosios dalys nėra bandomos su gyvūnais

6. Pakuotės yra pagamintos iš perdirbamų medžiagų, o ir pats gamybos procesas yra saugus gamtai

2015 m. NAUJIENA – visiškai naujas kvapas kūno priežiūros priemonių šeimoje – SANTE Happy Blossom.

happy blossom_copy

Tai šviežiai nuskintų gėlių žiedlapiais kvepianti linija. Romantiškieji dedešvų žiedai ramina ir minkština odą, o taukmedžio sviestas, alavijų gelis ir kamelijų aliejus giliai drėkina. Galingas antioksidantas kofermentas Q10 skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

SANTE Happy Blossom dušo gelis švelniai valo ir drėkina odą, prisotindamas ją žydinčio vasaros sodo aromato, saugodamas nuo drėgmės netekimo.

SANTE Happy Blossom kūno losjonas intensyviai rūpinasi oda, suteikdamas jai šilkinio švelnumo, maitindamas ir drėkindamas. Kamelijų aliejus ir stambiažiedžių kakavmedžių sviestas (cupuacu) suteikia odai elastingumo, kokosų aliejus ramina, taukmedžio sviestas maitina, dedešvų ekstraktas ramina sudirgimus, o kofermentas Q10 skatina odos atsinaujinimą.

Jūsų pamėgtos SANTE kūno priežiūros priemonės taip pat pakeitė pakuočių dizainą ir yra dar patrauklesnės ir mielesnės – tai puiki dovana sau ir artimiesiems bet kokia proga!

goji power_copy

SANTE Goji Power linija buvo įkvėpta šimtmečių senumo Kinijos ir Tibeto gydomąją patirtimi, naudojant goji (dygliuotojo ožerškio krūmo) uogas. Rytų vienuolynuose goji uogos buvo panacėja nuo visų ligų. Jose gausu vitaminų, mineralų, nepakeičiamų riebalų rūgščių, bei fermentų, kurie atkuria odos ląstelių energijos balansą, suteikia stiprumo ir grožio.

SANTE Goji Power dušo gelis minkštomis putomis kruopščiai ir švelniai valo odą ir apgaubia maloniu saldainius su citrinos rūgštele primenančiu kvapu, kuris patiks ir jam, ir jai. Goji uogos, alavijai ir citrinos tonizuoja ir giliai drėkina odą.

SANTE Goji Power kūno losjonas lepina odą vertingais goji uogų ir citrinų ekstraktais, suteikdamas jai švelnumo. Ekologiškų kamelijų aliejus, stambiažiedžių kakavmedžių ir taukmedžio sviestai drėkina ir minkština odą.

SANTE Grenadine Spirit serija trykšta granatų energija ir jaunatviškumu. Granatai pasižymi bene unikaliu gebėjimu išlaikyti ir atkurti ląsteles ir saugo nuo pirmųjų senėjimo požymių. Kamelijų aliejus, taukmedžio sviestas, pasiflorų žiedų ekstraktas ir alavijai šioje linijoje išlaiko odos švelnumą ir elastingumą.

Sante Grenadine Spirit dušo gelis lepina odą minkštomis putomis bei prisotina ją vertingų granatų, pasiflorų žiedų ir alavijų ekstraktų. Šviežias pavasariškas aromatas pakelia nuotaiką.

Sante Grenadine Spirit kūno losjonas, kurio sudėtyje – ekologiškų granatų, pasiflorų ekstraktai, kamelijų aliejus, stambiažiedžių kakavmedžių ir taukmedžio sviestai suteikia odai šilkinį pojūtį, maitina ir drėkina.

lemon fresh2_copy

SANTE Lemon Fresh – tai himnas gaivumui ir gerai nuotaikai. Saulėje sunokusios citrinos tonizuoja odą ir prisotina energijos.

SANTE Lemon Fresh dušo gelis lepina odą ir pojūčius. Dušo gelis šilkinėmis putomis švelniai prausia odą. Citrinų ir papajų ekstraktai bei alavijai drėkina ir minkština.

SANTE Lemon Fresh kūno losjonas puoselėja ir maitina odą ekologiškais citrinų, papajų ekstraktai bei kamelijų aliejumi ir stambiažiedžių kakavmedžių sviestu.

Suteikite savo gyvenimo būdui stiliui! Užkrėskite savo pavyzdžiu draugus ir artimuosius – jie tikrai pamėgs žydinčių gėlių aromatą, goji uogų galią, granatų energiją ir citrinų gaivumą.

You are here