Bioteka

Sante zimola_banneris

SANTE dekoratyvinė kosmetika – lūpų žavesys

sante lupos_1

Jūsų pasirinkimas – gundančios, žėrinčios, ryškios, arba griežtos, subtilios, matinės. Sante priemonės lūpų makiažui: dvipusiai pieštukai, lūpų blizgiai, dviejų rūšių lūpų dažai bei lūpų balzamai su atspalviu ne tik suteiks Jums individualumo, bet ir rūpestingai prižiūrės jautrią ir ploną lūpų odą.

Lūpų paruošimas makiažui

Nourishing Lip Peeling Maitinamasis lūpų šveitiklis – pašalina šerpetojimą ir suteikia lūpoms švelnumo. Tinkamai paruoštos lūpos žymiai lengviau ir tolygiau pasidengia lūpdažiu. Sviestmedžių, migdolų, abrikosų kauliukų aliejai, kandelilos vaškas ir smulkios silicio dalelės drėkina ir puoselėja lūpų odą.

Nourishing Lip Base Maitinamasis lūpų pagrindas – ideali bazė ilgalaikiam lūpų makiažui. Ekologiški vynuogių kauliukų, sviestmedžių, abrikosų kauliukų aliejai, alavijų sultys, hialurono rūgštis ne tik drėkina ir saugo lūpų odą, bet ir suteikia joms matiškumo. Šį pagrindą galite naudoti ir vieną, norėdamos sukurti nude įvaizdį.

Lūpų kontūras

Lip Duo Contour&Gloss Dvipusis lūpų pieštukas (3 atspalviai) – du viename – lūpų kontūras kartu su lūpų dažais. Idealus pasirinkimas norinčioms švaraus ir tvarkingo makiažo. Plonesne puse apveskite lūpų kontūrą, o vidų užpildykite storesniu kreminiu pieštuku. Bičių ir karnaubos vaškai, sezamų, ricinų ir simondsijų aliejai bei ramunėlių ekstraktas rūpinasi jautria lūpų oda.

Lūpų dažai

Klasikiniai lūpų dažai (12 atspalvių) – nuo subtilių iki ryškių. Praturtinti simondsijų, migdolų ir ricinų aliejais, bičių, karnaubos vaškais, Sante lūpų dažai drėkina lūpas ir saugo jas nuo neigiamų aplinkos sąlygų.

Matiniai lūpų dažai (6 atspalviai) – idealiai lygi matinė spalva! Vanile kvepiantys kreminiai lūpdažiai su sviestmedžių, ricinų, arganų aliejais, bičių, karnaubos vaškais ir vitaminu E puoselėja jautrią lūpų odą bei saugo jas nuo išsausėjimo.

sante lupos_2

Lūpų blizgiai

Lūpų blizgis (4 atspalviai) – minkštai tepamas lūpų blizgis, sukuriantis žėrinčius akcentus ant Jūsų lūpų. Formulė su ekologiškais simondsijų, migdolų, ricinų aliejais, granatų, goji uogų bei rozmarinų ekstraktais drėkina ir maitina lūpų odą.

Lūpų blizgis-lakas (6 atspalviai) – intensyvi spalva ir putlumo suteikiantis blizgesys. Formulė su alavijais, vitaminu E, sviestmedžių, migdolų ir ricinų aliejais, stevijos ekstraktu suteikia lūpoms lygumo ir saugo jas nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Lūpų balzamai

Smooth Color Kiss Lūpų balzamai su spalva (3 atspalviai) – spalvota priežiūra Jūsų lūpoms. Įneškite įvairovės į kasdienį makiažą. Nenorėdamos naudoti įprastinių lūpdažių, griebkite šį spalvotą Sante lūpų balzamą, kuris idealiai saugo lūpas nuo išsausėjimo, vėjo ir šalčio. Kakavos ir taukmedžio sviestas, simondsijų, ricinų bei migdolų aliejai sukuria malonią kreminę tekstūrą, kuri lengvai tepasi ant lūpų.

Ieškokite naujų SANTE priemonių „Biotekoje" atsinaujinusiame dekoratyvinės kosmetikos stende!

You are here