Bioteka

silver care_2

100% ekologiška medvilnė ir šilkinis švelnumas – Silver Care moteriškos higienos produktai iš Prancūzijos

silvercare cover

Kas mėnesį mums, moterims, tenka susidurti kad ir su nereikšmingu, bet iššūkiu. Kelias dienas savo intymiai higienai privalome skirti šiek tiek daugiau dėmesio, negu įprastą dieną. Tam, kad jaustumėmės patogiai ir, svarbiausia, tausotume savo sveikatą, dažniausiai renkamės iš plačiai reklamuojamų įklotų ir tamponų, kurie esą prisotinti ramunėlių ir alavijų gelio, kaip taisyklė, kvepia lauko gėlėmis ar vandenyno gaiva. O jeigu ir nekvepia, tai jų sugeriamasis sluoksnis būna pripildytas iš naftos pramonės atliekų pagamintų granulių arba balintos chloru medvilnės. Tokia yra tiesa, kad ir kaip didieji gamintojai stengtųsi ją nuslėpti.

„Biotekoje" pradedame prekiauti iš 100% ekologiškos medvilnės pagamintomis moteriškos higienos priemonėmis – kasdieniais įklotėliais, įklotais ir tamponais. Mūsų pirkėjai jau spėjo pamilti prancūzišką Coslys kosmetiką bei Etamine du Lys buities priežiūros priemones – jas gamina viena įmonė, ypatingai tausojanti gamtą ir jos išteklius bei siūlydama tik pačias natūraliausias priežiūros priemones. Būtent tokia yra linija Silver Care:

Tausojanti SVEIKATĄ: priemonės padeda išvengti odos sudirginimo, alerginės reakcijos ir gaminamos nenaudojant dioksinų, chloro ir kitų cheminių medžiagų

Tausojanti APLINKĄ: priemonės pagamintos iš natūralių ir gamtai nekenkiančių medžiagų

„Biotekoje" ieškokite:

Ypač plonų kasdienių įklotėlių ( pakuotėje 24 vnt.) – puikiai prisitaiko prie anatominių moters formų, patogiai prisiklijuoja prie kelnaičių, yra ypač švelnūs odai.

Kasdienių įklotėlių (pakuotėje 30 vnt.) - puikiai prisitaiko prie anatominių moters formų, patogiai prisiklijuoja prie kelnaičių, nelimpa prie odos, yra ypač švelnūs odai.

Dieninių įklotų (pakuotėje 10 vnt.) – įklotai turi plačius sparnelius ir patogiai prisiklijuoja prie kelnaičių bei nevaržo judesių. Specialūs išlinkimai įkloto paviršiuje nedirgina odos ir sumažina sudirgimų riziką. Ypač švelni medvilnė suteikia šilkinį pojūtį.

Naktinių įklotų (pakuotėje 10 vnt.) – įklotai turi plačius sparnelius ir patogiai prisiklijuoja prie kelnaičių bei nevaržo judesių. Specialūs išlinkimai įkloto paviršiuje nedirgina odos ir sumažina sudirgimų riziką. Ypač švelni medvilnė suteikia šilkinį pojūtį.

Tamponų su aplikatoriumi - vidutinio ir didelio sugeriamumo (pakuotėje 16 ir 14 vnt) – ypač švelnūs ir patogūs, Silver Care tamponai suteikia patikimą apsaugą, nedirgindami odos ir gleivinių. Aplikatorius pagamintas iš aplinkoje suyrančio kartono.

You are here