Bioteka

Jacobs copy

Dr. Jacob's granatų eliksyras Meditteran – sveikai kraujo apykaitai

drjacobs granat_eliksirs_banner

Kiek Jums svarbi Jūsų gyvybė?

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena dažniausiai pasitaikančių mirties priežasčių visame pasaulyje. Kaip palaikyti sveiką kraujo apytaką ir stiprinti kūną? Maistu! Pavyzdžiui, Jūs galite suvalgyti po tris porcijas graikinių riešutų, mėlynių ir sviestinių pupelių per savaitę arba reikiamų vertingų medžiagų gauti su Dr. Jacob's funkciniu gėrimu – granatų eliksyru Meditteran.

Dr. Jacob's granatų eliksyras Mediterran yra sukurtas sveikai kraujo apykaitai*. Šio eliksyro sudėtyje yra granatų polifenolių, patentuoto pomidorų koncentrato ir raudonųjų vynuogių ekstrakto.

Novatoriškas, vandenyje tirpus pomidorų koncentratas (WSTC I) padeda užtikrinti normalią trombocitų agregaciją, svarbią sveikai kraujo apykaitai. Tyrimai parodė, kad teigiamas pomidorų koncentrato poveikis išlieka iki 18 valandų po to, kai buvo suvartotas produktas, kai vartojamas kiekvieną dieną. Ekstraktas netrukdo kraujo krešėjimui sužalojimo atveju.

Viename butelyje yra:

- granatų sulčių ir minkštimo iš maždaug 41 granato (šviežiai spausti, iš dalies fermentuoti ir kruopščiai koncentruoti, siekiant padidinti bioaktyvių granatų polifenolių koncentraciją);

- patentuoto pomidorų koncentrato iš maždaug 75 pomidorų

- raudonųjų vynuogių ekstrakto.

Sudėtyje natūraliai yra kalio, padedančio palaikyti normalų kraujospūdį – jis nėra pridėtinis šiame eliksyre.

Kaip vartoti?

Kiekvieną dieną išgerkite 20 ml vaisių koncentrato, pasižyminčio maloniai karstelėjusiu sulčių skoniu, praskiesdami jį su 250 ml vandens.

Patarimas

Išbandykite originalųjį Dr.Jacob's granatų eliksyrą, skirtą palaikyti normaliam kraujo spaudimui.

Vokietijos įmonė Dr. Jacob's Medical GmbH itin vertinama dėl savo aukštos kokybės, natūraliai fermentuotų granatų preparatų, gaminamų jau nuo 2004-ųjų. Patentuota fermentacija (Europos patentas nr. EP2132994) vykdoma su probiotinėmis bakterijomis, dėl ko galutiniuose produktuose išlaikoma didelė granatuose esančių vertingų polifenolių koncentracija ir tokie polifenoliai yra labai lengvai pasisavinami žmogaus organizmo.

* Vandenyje tirpus pomidorų koncentratas (WSTC I) padeda užtikrinti normalią trombocitų agregaciją, svarbią sveikai kraujo apykaitai.

You are here