Bioteka

AB GOLD_copy

ALB Gold makaronai – gurmaniškas žaismas jūsų lėkštėje!

 organic badges_three

Ar valgote makaronus? Juos mėgsta ne tik italai. Makaronus valgo visas pasaulis. Juos dievina vaikai, paaugliai ir net gurmanai. Juk makaronai – tai sveikieji angliavandeniai, kurie atsako už mūsų kūno energijos palaikymą. Padeda smegenims, raudoniesiems kraujo kūneliams, raumenims ir kitiems organams.

Šie ekologiški ALB Gold makaronai - pagaminti laikantis aukščiausių standartų. Čia svarbu viskas: kokioje žemėje buvo išauginti grūdai, kaip jie buvo kulami, kaip buvo paruošta tešla, kaip ji buvo iškočiota ir supjaustyta. Todėl šie makaronai, pasižymi ne tik sveikesnėmis savybėmis, bet ir išskirtiniu skoniu. ALB Gold makaronai pagaminti iš kietųjų kviečių. Jie puikiai tinka lengviems Viduržemio jūros virtuvės patiekalams gaminti. Jų paviršius labiau grūdėtas, todėl padažas į šiuos makaronus įsigeria ir juos padengia daug geriau. Šiuos makaronus lengva ir paprasta gaminti, jie nesutyžta ir nepraranda savo formos. Juos išvirus galima palikti ir vėliau visų nesuvalgius, galima dar kartą pašildyti. Jie išlaikys savo formą ir maistingąsias medžiagas. Dabar galite išbandyti ekologiškus tagliatelle, pentacce, conchiglioni XXL, pecorelli, pettine makaronus.(išsamiau apie visas makaronų rūšis, formas ir sudėtį galite rasti adresu: www.alb-gold.com)

Žaismingi makaronai vaikus paskatina mėgautis maistu. Išmėginkite Safari (Afrikoje gyvenenčių gyvūnų), naminių gyvūnų ar dinozaurų formų makaronus. Paskaninkite makaronus pomidorų padažu, sūriu ar paprasčiausiai sviestu. Išvirę šiuos makaronus, galite drąsiai palikti ilgesniam laikui, kad ir šaldytuve. Po to juos vėl pašildyti. Jie išlaikys savo formą ir nepraras skonio.

Vaikų džiaugsmui išbandykite makaronus su pessto padažu:

Pora saujų ALB Gold Safari makaronų

3 Šaukšteliai Rapunzel Pessto Rosso padažo

3 Šaukšteliai tarkuoto parmezano sūrio

3 Šaukšteliai kedrų riešutų

Makaronus išvirkite, užtruks 8-10 min. Įmaišykite padažą, riešutus ir užbarstykite sūrio. Skanaus!

 

n th_good_carb

You are here