Bioteka

Cosmoveda

Kūno ir sielos harmonija su Cosmoveda

augj bilde_cosmoveda_715_px

Kiek dar truks Jūsų neapykanta sau?

Ryto skuboje pusryčiams užkandate to, ką randate po ranka. Pietus išsirenkate restorane, tačiau ir šis pasirinkimas ne visuomet būna toks, kuris Jus džiugintų ir ko iš tikrųjų norėtųsi... Kaip išeiti iš šio užburto rato? Pasiruoškite sau valgį patys!

Jau prieš 5 000 metų žmonės žinojo, kad kiekvienas iš mūsų yra kitoks – kiekvienas kūnas yra išskirtinis, unikalus, taigi jis turi pasirinkti sau tinkantį maistą – šia mintimi remiasi Ajurvedos mokymai apie gyvenimą harmonijoje su savo kūnu. Viskas paruošta be skubėjimo, pasitelkiant kantrybę ir meilę sau. Sustokite ir pažinkite Cosmoveda – atraskite savo vidinę harmoniją!

Ajurveda yra tradicinis Indijos mokslas, tūkstančius metų tyrinėjantis žmogaus gyvenimo ritmą ir sveikatą.

Pagal šį mokymą, tam, kad žmogus būtų sveikas ir jaustųsi laimingas, turi būti harmonija tarp jo fizinio kūno ir jo dvasinės sielos. Cosmoveda yra aukščiausios kokybės ekologiški maisto produktai, pagaminti remiantis tūkstantmetėmis Ajurvedos žiniomis.

Cosmoveda prekės ženklo filosofija siekia sugrąžinti pusiausvyrą į žmonių kasdienybę, o kiekvieną žmogų vertinti kaip asmenybę. Kiekvienas mūsų yra ypatingas ir mūsų kūnas toks taip pat yra tik vienas. Cosmoveda gerbia įvairovę ir kuria tokius produktus, kurie pasitarnautų mūsų kūnui ir skonio receptoriams. Būdami vidinėje harmonijoje, stipriname savo kūną, protą ir sielą, suteikdami sau galimybę iš gyvenimo pasiimti viską, ką jis mums suteikia!

Ekologiškos prieskonių ir žolelių arbatos

cosmoveda tjas

Mėgaukitės nuostabaus skonio žolelių ir prieskonių arbatomis, kurių receptūros paremtos antikiniu Indijos gyvenimo mokslu (Ayurveda, išvertus iš sanskrito kalbos). Padėkite savo kūnui valytis, atsikratant šlakų, toksinų ir gleivių su Valomąja Ama arbata, kurios pagrindą sudaro kalendros, imbierai, gvazikėliai ir ilgieji pipirai kartu su kitais prieskoniais.

Rytais ir dienos metu gaivinkitės Imbiero ir citrinžolių arbata, kurioje imbierai ir citrinžolės sumaišyti kartu su apelsinų žiedais ir indiškaisiais lapainiais.

Išlaisvinkite savo protą ir mintis, o kūnui suteikite poilsio, vartodami Atpalaiduojamąja Anusi arbatą, kurioje dera obuoliai, raminamosios levandos, pankoliai ir kiti Rytų prieskoniai.

Chai latte arbatos

cosmoveda chai_latte

Daugelis, paragavę šildančių, dieviškai švelnių chai latte gėrimų, pamilsta juos ir užsimano kas kartą, kai norisi ramybės, gėrio ir harmonijos valandėlės. Tradicinės chai latte arbatos yra ruošiamos su pienu ir saldinamos nerafinuotu cukrumi arba medumi. Cosmoveda siūlo rinktis kelių skonių pieniškų chai: klasikinę prieskonių, aštresnę su pipirais, švelnią su vanile, gaivinamąją su mėtomis, energizuojančią su juodąja arbata ar šokoladinio skonio su kakava. Nevartojantys pieno produktų gali ragauti Cosmoveda veganiškų chai arbatų kolekciją. Šių arbatų sudėtyje karvės pieną pakeičia ryžių pienas.

Jeigu norite patys išsivirti savo chai, siūlome gryną chai masalą, kurioje rasite tik stambius ekologiškų prieskonių gabaliukus. Jokio pridėtinio cukraus ar pieno! Taip pat Jums gali patikti Cochin rooibos chai, kurioje šildantys prieskoniai dera su Afrikos saldumu alsuojančia raudonąja arbata.

Vėsinamasis jogurto gėrimas lassi

Tradiciniai Indijoje ir pamėgti visame pasaulyje! Lassi yra vėsinamasis jogurto gėrimas, kuris numalšina troškulį, atgaivina ir atvėsina kūną šiltu oru. Indai šį gėrima vartoja kaip gerinantį virškinimą. Cosmoveda siūlo rinktis Piña Colada Lassi su ekologiškomis ananasų sultimis, jogurtu ir kokosų pienu, o Mango Lassi pradžiugins saldžiu ekologiškų mangų skoniu.

Ekologiški prieskoniai

cosmoveda garvielas

Prieskoniai iš Indijos importuojami jau labai seniai – jų aukšta kokybė, stiprus skonis ir universalus panaudojimas lėmė meilę jiems visame pasaulyje.

Pavyzdžiui kvapiosios ferulos (asafoetida) gali būti beriamos į bet kokius nesaldžius patiekalus ir suteikia jiems panašų į svogūnus aromatą. Kvapiųjų ferulų savybės gerina ankštinių ir bulvių patiekalų virškinimą.

Ceilono cinamonas – tikrasis cinamonas – pasižymi švelniu ir saldžiu skoniu, be galo stipriu, maloniu aromatu ir gali būti vartojamas kasdien. Cinamonu gardinkite savo mėgstamus saldžius patiekalus ir gėrimus, taip pat vartodami jį nuolat gausite savo antioksidantų dozę. Tai ir virškinimui draugiškas prieskonis.

Ciberžolės yra toks vertingas prieskonis, kad yra išbandytas kiekvieno. Ciberžolių beriama į vegetariškus ir azijietiškus patiekalus, taip pat jos yra svarbiausia saulės pieno (arba auksinio pieno) sudedamoji dalis (karštas ciberžolių gėrimas). Ciberžolės pasižymi šildomuoju, kraują valandčiu, imunitetą stiprinančiu poveikiu.

Garam masala šildantį prieskonių mišinį vartokite su daržovėmis ir ryžių patiekalais. Tai tarsi Europoje pamėgtos Provanso žolelės ar senovinė Vegeta – Indijoje garam masala yra būtinas prieskonių mišinys kiekvienoje virtuvėje. Gardinkite juo lęšių patiekalus, keptus kopūstus ar kitas daržoves, berkite į vegetariškų blynelių mišinį. Sudėtyje rasite juodųjų pipirų, kalendrų, žaliųjų kardamonų, kuminų, cinamono ir gvazdikėlių.

Rožių vanduo dažnai nesiejamas su prieskoniu, tačiau Rytų virtuvėje jis užima labai svarbią dalį gaminant saldžius patiekalus, gėrimus ir saldumynus. Rožių vanduo ramina ir atgaivina.

Ekologiški produktai vegetariškiems ir veganiškiems patiekalams

cosmoveda kokos

Išbandykite kepti ir skrudinti kokosų riebaluose – juose mažiau kalorijų nei įprastuose kepimo aliejuose, o neutralus skonis tiks gaminant bet kokį patiekalą. Skrudinkite jame bulves, kepkite blynus ar daržoves, ištepkite jais pyrago skardą.

Mūsų klientai itin mėgsta Cosmoveda ghee sviestą, kuris patraukia karameliniu riešutų aromatu. Jis nuostabiai dera ryto košėse, pavyzdžiui ryžius ar avižas pakelia į kitą skonio lygmenį. Daugelis ghee vertina ir kaip įprastą užtepą ant duonos. Jūsų blyneliai ar varškėtukai niekuomet nebus tokie patys, jei juos kepsite ant ghee, kuris maistui leidžia gražiai apskrusti ir niekuomet neprisvyla, nesudega.

Atraskite modernias Ajurvedos žinias, taip lengvai pritaikomas kasdienybėje. Kviečiame į Bioteka parduotuves, kuriose galėsite apžiūrėti ir išsirinkti sau patinkančių Cosmoveda produktų savo harmonijai palaikyti!

You are here