Bioteka

Attitude

Attitude. Man patinka toks požiūris!

poziuris 1

Kaip manote, ar gali kiekvieno asmeninis indėlis padėti kovoti su tokia globalia problema kaip šiltnamio efektas? Tirpstantys ledynai, iškirsti miškai, periodiniai naftos išsiliejimai vandenyne – visa tai sąlygoja stichines nelaimes, kurios kelia grėsmę tūkstančių gyvūnų ir augalų rūšių išnykimui. Gamybinės atliekos teršia vandenynus, o fosfatai sukelia mėlynųjų dumblių žydėjimą. Planetos gelbėjimas – tai ir mūsų pačių išsigelbėjimo, išgyvenimo klausimas!

Drugelio sparno mostelėjimas viename Žemės pusrutulyje gali sukelti galingą viesulą kitame. Taip pat ir mūsų asmeninis, kad ir nedidelis indėlis arba pasirinkimas, gali sukelti ištisą grandininę reakciją išsaugant mus supančios aplinkos harmoniją. Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis.  Su Attitude Jūs galite valyti pelėsį nuo plytelių, nenaudodami toksiškų tirpiklių ir nenuodydami savęs. Jūsų pasirinkimas padės sumažinti naftos išteklių eikvojimą, kadangi savo pasirinkimu natūraliai nulemsite jų paklausos mažėjimą. Įsivaizduokite, jeigu visi šitaip išskleistume sparnus?

CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus.

Visos Attitude priemonės:
- pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių
- sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
- visiškai suyra gamtoje
- tinka veganams
- nebandomos su gyvūnais
- be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo

poziuris 2EcoLogo sertifikatas, kuriuo žymimos Attitude priemonės, yra įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai – pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje. EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.

Mūsų ateitis priklauso nuo pasirinkimo, kurį darome šiandien – gyvenkime patogiai ir būkime sąmoningi vartotojai, naudojantys Attitude!

Attitude skalbimo priemonės

- skalbikliai pagaminti tik su nejoninėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis, taigi priemonės idealiai tinka ir skalbiant rankomis bei skalbti jautrius audinius, tokius kaip liną, vilną ir šilką
- nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos mažiau putoja, taigi taupo vandenį, kadangi mažiau jo sunaudojama skalaujant skalbiklį iš skalbinių
- bet kuris Attitude skalbiklis gali būti naudojamas ir kaip dėmių valiklis – tiesiog užpilkite neatskiesto skalbiklio tiesiai ant dėmės, duokite šiek tiek laiko įsigerti ir skalbkite drabužius kaip įprasta
- visi Attitude skalbikliai efektyviai skalbia ir žemos temperatūros vandenyje

wild skalb_minkAttitude skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu 1,05 l

Malonus gėlių aromatas ir efektyvi formulė skalbia audinius. Efektyviai veikia ir skalbiant žemos temperatūros vandenyje.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 45 ml (1 kamštelį) skalbiklio. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 30 ml (2/3 kamštelio) skalbiklio. Jeigu ant drabužių yra dėmių, nedidelį kiekį gryno skalbiklio užtepkite ant dėmių, įtrinkite ir palikite įsigerti kuriam laikui. Tuomet skalbkite skalbimo mašinoje įprastai.

Attitude hipoalerginis skalbinių minkštiklis su lauko gėlių aromatu 1,05 l

Suteikia švelnų gėlių aromatą ir švelnina audinius kas kartą juos skalbiant! Pakuotės užteks 40 skalbimų.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 45 ml (1 kamštelį) minkštiklio. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 30 ml (2/3 kamštelio) minkštiklio.

 

citrus skalb_minkAttitude skystasis skalbiklis su citrusų žievelių aromatu 1,05 l

Gaivus citrusinių vaisių aromatas ir efektyvi formulė skalbia audinius. Efektyviai veikia ir skalbiant žemos temperatūros vandenyje.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 45 ml (1 kamštelį) skalbiklio. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 30 ml (2/3 kamštelio) skalbiklio. Jeigu ant drabužių yra dėmių, nedidelį kiekį gryno skalbiklio užtepkite ant dėmių, įtrinkite ir palikite įsigerti kuriam laikui. Tuomet skalbkite skalbimo mašinoje įprastai.

Attitude hipoalerginis skalbinių minkštiklis su citrusų žievelių aromatu 1,05 l

Suteikia gaivų citrusinių vaisių žievelių aromatą ir švelnina audinius kas kartą juos skalbiant! Pakuotės užteks 40 skalbimų.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 45 ml (1 kamštelį) minkštiklio. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 30 ml (2/3 kamštelio) minkštiklio.


poziuris 6Attitude dėmių valiklis su citrusų žievelių aromatu 475 ml

Pašalina įsisenėjusias dėmes visiškai natūraliu būdu! Hipoalerginė formulė pasižymi dideliu efektyvumu, šalinant dėmes.

Naudojimas: užpurkškite valiklio ant dėmių, palikite veikti 1-5 minutes. Tuomet skalbkite skalbimo mašinoje įprastai. Dėmių nebebus!

poziuris 7Attitude skystasis skalbiklis ir minkštiklis viename su kalnų gaivos aromatu 1,05 l

Tiesą sakant, tai net ne du viename, o visi šeši viename! Tinka skalbti įprastai skalbimo mašinoje, skalbti šaltame vandenyje, skalbti rankomis, skalbti tokius audinius kaip vilna ir šilkas, valyti dėmes, minkštinti skalbinius. Formulė sukurta taip, kad joje esantis minkštinis nesumažintų skalbiklio efektyvumo – priešingai, suminkštėjus vandeniui skalbimas tampa dar efektyvesnis! Ekonomiška pakuotė, užteks net 40 skalbimų. Hipoalerginė formulė. Tinka skalbti 15-95°C vandenyje.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 90 ml (2 kamštelius) priemonės. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 45 ml (1 kamštelį). Jeigu ant drabužių yra dėmių, nedidelį kiekį gryno skalbiklio užtepkite ant dėmių, įtrinkite ir palikite įsigerti kuriam laikui. Tuomet skalbkite skalbimo mašinoje įprastai.

 


poziuris 8Attitude Eco-Baby skystasis bekvapis skalbiklis 1,05 l

Labai koncentruotas ir efektyvus – pakuotės užtenka 35 skalbimams. Tinka skalbti 15-95°C vandenyje.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 45 ml (1 kamštelį) skalbiklio. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 30 ml (2/3 kamštelio) skalbiklio. Jeigu ant drabužių yra dėmių, nedidelį kiekį gryno skalbiklio užtepkite ant dėmių, įtrinkite ir palikite įsigerti kuriam laikui. Tuomet skalbkite skalbimo mašinoje įprastai.

Attitude Eco-Baby bekvapis skalbinių minkštiklis 1,05 l

Pirmasis ir vienintelis Biotekoje esantis skalbinių minkštiklis, tinkantis kūdikių drabužėliams! Formulėje esančios paviršinio aktyvumo medžiagos pasižymi antibakteriniu poveikiu. Bekvapis – be pridėtinių eterinių aliejų, kad būtų maksimaliai sumažinta alergijų rizika. Itin koncentruota formulė – pakuotės užteks net 52 skalbimams. Tinkamas skalbti ir žemos temperatūros vandenyje.

Naudojimas: esant dideliam kiekiui skalbinių, skalbimo ciklui naudokite 1/2 kamštelio minkštiklio. Vidutiniam kiekiui drabužių ir nepilnai užpildytai skalbyklei pilkite 30 ml (2/3 kamštelio) minkštiklio. Norėdami skalbti rankomis, šiek tiek minkštiklio įpilkite į indą su vandeniu. Nenaudokite gryno tiesiai ant drabužių, kad išvengtumėte dėmių susidarymo.

Attitude įvairių paviršių, vonios ir virtuvės valikliai

poziuris 9Attitude Little Ones žaislų ir įvairių paviršių valiklis 475 ml

Ši priemonė idealiai tinka saugiam, efektyviam ir natūraliam valymui visų paviršių, prie kurių tik liečiasi maži vaikai. Valiklis yra bekvapis ir hipoalerginis.

Naudojimas: užpurkškite valiklio ant žaislo ar valomo paviršiaus ir nuvalykite šluoste. 

 

poziuris 10Attitude grindų plytelių ir medienos paviršių valiklis 1,05 l

Tinkamas valyti įvairiausių grindų paviršių, taip pat klozetą. Suteikia malonų citrusų žievelių aromatą. Hipoalerginis, labai efektyvios formulės valiklis.

Naudojimas. Grindims ir įvairiems paviršiams: 60 ml grindų ploviklio įpilkite į 4 l šilto vandens ir plaukite grindis. Nereikia nuskalauti. Įsisenėjusioms dėmėms: dėmes valyti grynu valikliu arba juo suvilgyta kempine, po to nuplauti vandeniu. Tualetui: pilkite gryną valiklį į klozetą ir valykite šepečiu. Mediniams paviršiams: naudokite tik atskiestą.

 

 

Attitude indų plovimo priemonės yra saugi alternatyva cheminiams plovikliams – jie visiškai natūraliai ir saugiai pašalina riebalus ir purvą nuo indų. Tinka septikams. Augalinės kilmės plaunamosios medžiagos pašalina maisto likučius, tad rinkitės tiesiog pagal savo mėgstamą aromatą (arba priemonę visai be jo):

poziurisAttitude indų ploviklis su bazilikų ir žalių obuolių aromatu 700 ml
Attitude indų ploviklis su lauko gėlių aromatu 700 ml
Attitude indų ploviklis su citrusų žievelių aromatu 700 ml
Attitude Eco-Baby bekvapis indų ploviklis 700 ml

Naudojimas: nedidelį kiekį indų ploviklio užlašinkite ant sudrėkintos kempinės ir plaukite indus įprastai. Tuomet nuskalaukite švariu vandeniu. Netinka indaplovėms.


 

poziuris 12Attitude indų plovimo tabletės indaplovėms 26 vnt. (520 g)

Efektyviai išplauna indus indaplovėje ir visa tai – be fosfatų! Formulė yra augalinės ir mineralinės kilmės.

Naudojimas: vieną tabletę įdėkite į tam skirtą indaplovės skyrelį, neišardydami jos ir palikdami apsauginę plėvelę. Plėvelė lengvai ištirps vandenyje veikiant indaplovei.

 

poziuris 13Attitude purškiamasis universalus valiklis su citrusų žievelių aromatu 800 ml

Hipoalerginė formulė idealiai tinka žmonėms, kurie nori laisvai kvėpuoti valomose patalpose. Tinka visų tipų paviršiams, net ir odiniams baldams valyti.

Naudojimas: užpurkškite ir valykite. Jeigu valote medinį paviršių, iš pradžių pamėginkite ant nedidelio paviršiaus ploto.

 

Attitude purškiamasis stiklų ir veidrodžių valiklis su citrusų žievelių aromatu 800 ml

Hipoalerginė formulė. Specialiai sukurtas valyti stiklo ir veidrodžių paviršius, nepaliekant žymių. Sudėtyje nėra amoniako.

Naudojimas: užpurkškite ir nuvalykite sausa šluoste.

poziuris 14Attitude purškiamasis vonios valiklis su citrusų žievelių aromatu 800 ml

Specialiai sukurtas pašalinti muilo likučius, kalkių nuosėdas, pelėsių dėmes nuo plytelių, vonios, vonios užuolaidų, dušo kabinų, lauko baldų ir virtuvės paviršių. Hipoalerginė formulė.

Naudojimas: užpurkškite ir nuskalaukite. Norėdami pašalinti įsisenėjusias dėmes, užpurkškite ir palikite veikti 5-10 minučių.
 

poziuris 15Attitude purškiamasis kasdienis dušo kabinų valiklis su citrusų žievelių aromatu 800 ml

Specialiai sukurtas pašalinti muilo likučius ir apsaugoti nuo jų pakartotinio susidarymo be nuskalavimo, šveitimo ir nušluostymo. Hipoalerginė formulė.

Naudojimas: kasdien purkškite ant šlapių dušo kabinos paviršių. Jeigu paviršius labai užterštas, pirmųjų rezultatų tikėkitės sulaukti po 3-4 savaičių kasdienio priemonės naudojimo.
Attitude skalbimo ir valymo priemonių ieškokite visose parduotuvėse Bioteka.

You are here