Bioteka

e.d.l. nature

E.D.L. – aplinkai draugiškas ir efektyvus valymas

EDL foto2

Jūs vis dar tikite prietarais, kad aplinkai draugiškos valymo priemonės yra neefektyvios? Kad laukinėmis levandomis ir prisirpusiomis citrinomis kvepiantys valikliai nepašalins dėmių ir nuosėdų, o skalbikliai be fosfatų neišskalbs Jūsų mėgstamų marškinių? Tuomet atėjo metas išbandyti Prancūzijos kompanijos Comptoir de Lys gaminamas buities priežiūros priemones – E.D.L (Etamine du Lys)!

„Lys" – tai taurioji lelija, išvertus iš prancūzų kalbos. Šio žodžio įtraukimas į prekinio ženklo pavadinimą turi gilią prasmę – E.D.L. produkcija gaminama tik iš augalinių žaliavų, vengiant cheminės pramonės atliekų ir perdirbimo medžiagų naudojimo.

Baltoji lelija – tai gaivos, skaistumo ir švaros simbolis, derantis su E.D.L. filosofija – ekologišku būdu siekti aplinkos švaros ir tvarkos. Žodis „etamine" išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „gėlės kuokelis". Jis pabrėžia amžiną simbiozę, kuri egzistuoja gamtoje – gėlės duoda gyvybę kitoms gėlėms, kurios savo ruožtu brandina sėklas ir vaisius. Žmogaus poveikis gamtai yra tapatinamas su sąmoningu jo pasirinkimu, kokias priemones naudoti.

Neatsakinga ir neapgalvota žmogaus veikla gali teršti gamtą, todėl E.D.L. produkcija buvo kryptingai kuriama net (!) 12 metų. Buities priežiūros priemonės pagamintos iš augalų ekstraktų, mineralų, medaus, vaško, eterinių aliejų, natūralių fermentų ir bakterijų. Visi produktai sertifikuoti ECOCERT. Jie siūlo veiksmingą ir saugų valymo, skalbimo ir bakterijų šalinimo būdą.

E.D.L. privalumai:

• Ekonomiškos didelės pakuotės ir koncentruota formulė – taupo Jūsų pinigus

• Produktai pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų – augalinių ekstraktų ir mineralų, todėl jie yra saugūs naudoti, o jų poveikis gamtai – minimalus.

• Plaunamosios medžiagos išgautos ne iš naftos, bet iš augalų (cukraus, grūdų, rapsų, kokosų, palmių aliejaus)

• Visi kvapai yra natūralūs – eteriniai aliejai

• Naudojami tik natūralūs fermentai, kurie ypač gerai pašalina dėmes

• Galutiniai produktai ir žaliavos nėra bandomi su gyvūnais

• Visos pakuotės yra perdirbamos

E.D.L. sudėtyje NĖRA:

• Sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų

• Naftos produktų

• Fosfatų (taip pat jų analogų EDTA, NTA, kurie yra taip pat žalingi aplinkai ir prisideda prie vandens išteklių žydėjimo)

• Amoniako

• Glikolio eterių (kancerogeninių ir dirginančių tirpiųjų medžiagų)

• Natrio perborato – optinio baliklio, kuris yra toksiškas gamtai ir žmogui

• Chloro, kuris gali pažeisti organizmo audinius, skatina bakterijų dauginimąsi, išskiria nuodingas dujas

• Formaldehidų – kancerogeninių junginių, labai plačiai naudojamų tradicinių valymo priemonių gamybos pramonėje (konservantai ir antibakterinės medžiagos)

„Bioteka" parduotuvėse siūlome tiek tradicinius valiklius ir skalbiklius (skysti skalbikliai ir milteliai, indų plovikliai ir plovimo priemonės automatinėms indaplovėms, baldų valikliai, vonios ir virtuvės valikliai), o taip pat neįprastas ir novatoriškas priemones Jūsų namų priežiūrai.

valymo priemones

Paviršių valymui ir dezinfekavimui

E.D.L. Virtuvės paviršių valiklis (500 ml) – valo, pašalina riebalus, kalkių ir muilo nuosėdas. Tinka plytelių, kaitlenčių, šaldytuvų ir stalviršių valymui. Malonaus eukaliptų kvapo – nuostabiai atgaivina.

E.D.L. Purškiamasis baldų valiklis (500 ml) – tinka vaškuotiems, dažytiems ir matiniams baldams. Produktas „pagauna" dulkes, neleisdamas joms skraidyti ore. Purkškite ant sausos šluostės ir valykite baldų paviršius. Veiklioji medžiaga – bičių vaškas – saugo paviršius nuo senėjimo ir skilinėjimo, o malonus eukaliptų aromatas atgaivina orą.

E.D.L. Keramikinių ir indukcinių viryklių valiklis (240 ml) – nebraižydamas valo, poliruoja ir apsaugo keramikines, indukcines virykles ir kaitlentes.

E.D.L. Orkaičių ir kepsninių valiklis (500 ml) - Skirtas visų tipų viryklių, kepsninių, orkaičių (išskyrus pirolitines ir katalitines) valymui. Puikiai pašalina riebalų likučius ir suodžius.

E.D.L. Vonios paviršių ir kalkių bei nuosėdų valiklis (500 ml) – valo, šalina muilo ir kalkių nuosėdas nuo emaliuotų, plieninių, plastikinių paviršių bei dušo kabinos ir vonios užuolaidų). Nenaudokite marmuro valymui. Valiklį užpurkškite ant paviršiaus ir palikite kelias sekundes, tuomet nuplaukite vandeniu, šveisti nereikia. Gaivaus apelsinų eterinio aliejaus kvapo, pH lygus 4 (kaip natūralaus acto).

E.D.L Antibakterinis valiklis (1 l) – tinka vonios, virtuvės paviršių (šaldytuvo, kriauklių, šiukšliadėžių, darbo paviršių ir kt.) valymui ir dezinfekavimui. Valiklį galima atskiesti ir plauti grindis, arba užlašinti ant kempinės ir valyti paviršius. Gaivaus mėtų aromato.

E.D.L. Grindų valiklis (1 l) – valo matinius ir blizgius paviršius (laminatą, plastiką, linoleumą ir kt.). Atskieskite 3 kamštelius priemonės 5 litrų vandens. Taip pat naudokite kilimų ir kitų audinių valymui. Įsisenėjusių dėmių šalinimui – pilkite neatskiestą priemonę ant dėmės ir įtrinkite kempine, tuomet pašalinkite likučius sausa šluoste.

E.D.L. Ekologiškas langų valiklis (500 ml) - skirtas langams, veidrodžiams ir stikliniams paviršiams valyti. Taip pat galima blizginti laminatą, raudonmedį, poliesterį. Nepalieka ruožų. Su ekologiškų citrinų eteriniu aliejumi.

E.D.L. Plieninių paviršių valiklis - nukalkintojas (500 ml) - skirtas plieno, emalės, chromo, vario ir žalvario valymui. Nuvalo kalkių nuosėdas.

E.D.L. Odinių paviršių valiklis (50 ml) – valo, maitina ir apsaugo odą. Su natūraliais citrusiniais eteriniais aliejais.

E.D.L. Medienos atnaujintojas (500 ml) - atnaujinantis aliejus valo ir šalina dėmes nuo kietų medinių paviršių. Apsaugo nuo žalingos išorinio poveikio. Terpentino ekstraktas ir pušų aliejus idealiai paruošia medieną vaškavimui.

E.D.L. Mikropluošto šluostė stiklui - valo ir nuriebina langus, veidrodžius, automobilių stiklus, sugeria purvą. Puikūs rezultatai be ruoželių ar pūkų. Labai švelnios ,malonios tekstūros.

E.D.L. Mikropluošto pirštinės, 3 vnt. - valykite dulkes arba naudokite kartu su valymo su priemonėmis visiems paviršiams: baldams, viryklėms, kompiuterių monitoriams. Idealiai tinka valyti kampus ir sunkiai pasiekiamas vietas. Labai gerai valo riebalus. Du paviršiai taupo Jūsų laiką.

E.D.L. Universali mikropluošto šluostė - lengvai valo, nuriebina ir pašalina prilipusį purvą, nusausina ir surenka dulkes. Tinka visiems paviršiams: keramikai, stiklui, plytelėms, kėbului.

Tualeto valymui

E.D.L. WC valymo gelis (750 ml) – valo WC nuo nuosėdų ir dezinfekuoja. Eterinių aliejų mišinys pašalina nemalonius kvapus. Gelį galite palikti veikti ilgesniam laikui arba valyti šepečiu iškart.

E.D.L. WC blokeliai (blokelis su 50 ml gelio ir papildymas 2 talpikliai su 50 ml gelio) – ekologiška formulė iš natūralių eterinių pušų ir eukaliptų eterinių aliejų valo tualetą ir padeda išvengti nuosėdų susidarymo. Vieno blokelio užtenka iki 7 savaičių. Po to naudokite papildymą.

E.D.L. Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis (1 l) - ekologiškas valiklis, kuris apsaugo nuo kanalizacijos užsikimšimo ir blogo kvapo. Valiklio pagrindas yra biologiniai mikroorganizmai skaidantys visų rūšių organines atlie¬kas (riebalus, muilą, popierių, plaukus ir kt.). Neleidžia vamzdžiuose susidaryti kamščiams, kurie skleidžia nemalonų kvapą.

indu plov

Indų plovimui

E.D.L. Indų plovikliai (500 ml) – visų indų ploviklių pH yra neutralus, jie tinka itin jautriai odai. Puikiai pašalina riebalus nuo indų. Rinkitės iš trijų aromatų:

- citrinų ir mėtų

- medaus ir eukaliptų/pušų

- obuolių

E.D.L. Tabletės indaplovėms (25 vnt.) – iš 3 sluoksnių susidedančios tabletės ypač efektyviai plauna indus ir šalina kalkių nuosėdas. Jos susideda iš natūralių enzimų, aktyvios deguonies ir šarminių medžiagų.

E.D.L. Indų plovimo gelis indaplovėms - skirtas plauti indus indaplovėje.

E.D.L. Skalavimo skystis indaplovėms (1 l) – suteikia indams blizgesio ir garantuoja tobulą švarą.

E.D.L. Druska indaplovėms (2,5 kg) – palaiko optimalią indaplovės būklę, neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms.

E.D.L. Priemonė šaldytuvo kvapams sugerti - išlieka veiksmingas iki 3 mėnesių. Neutralizuoja šaldytuve esančius kvapus. Išsaugo maisto produktų skonį ir aromatą. Padeda ilgiau išlaikyti šviežius maisto produktus. Mažiau pelėsio ir bakterijų. Mažiau atitirpinėjimų – labiau taupoma elektros energija.

Skalbimui

E.D.L. Skalbimo milteliai (2 kg – 40 skalbimo ciklų) – skirti baltiems skalbiniams skalbti įvairiose temperatūrose. Sudėtyje yra natūralaus baliklio natrio perkarbonato bei natūralaus levandų eterinio aliejaus. 50 g skalbimo miltelių užtenka vienam 5 kg skalbimo ciklui.

E.D.L. Skystas skalbiklis (1 l ir 3 l) – skirtas spalvotiems audiniams. Labai gerai skalbia žemoje temperatūroje, nedažo skalbinių. Malonaus levandų kvapo. 75 ml skalbiklio užtenka 1 skalbimo ciklui.

E.D.L. Hipoalerginis kūdikių rūbelių skalbiklis (2 l) – specialiai skirtas kūdikių ir mažų vaikų rūbelių, daugkartinių sauskelnių ir patalynės skalbimui bei žmonėms, turintiems jautrią odą ir kenčiantiems nuo alergijų. Tinka spalvotiems audiniams, jų nedažo. Tinka skalbimui rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis. Jūsų skalbiniai bus puikiai išskalbti net žemoje temperatūroje ir taps minkštučiai.

E.D.L. Vilnos ir gležnų audinių (šilko, plonos sintetikos, organzos) skalbiklis (1 l) – tinka skalbimui rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis. Saugo vilnonių audinių tekstūrą bei spalvas. Skalbiant mašinoje – pilkite 1 kamštelį (20 ml) priemonės, rankomis – pusę kamštelio.

E.D.L. Skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi (1 l) – suteikia skalbiniams minkštumo, prisotina juos malonaus levandų kvapo bei palengvina lyginimą. Galima naudoti ir automatinėse džiovyklėse, siekiant išvengti skalbinių elektrinimosi (1/2 kamštelio užlašinti ant drėgno rankšluosčio).

E.D.L. Skalbinių minkštiklis su citrusinių vaisių eteriniais aliejais (1 l) - suteikia skalbiniams minkštumo, prisotina juos gaivaus citrinių aromato bei palengvina lyginimą. Galima naudoti ir automatinėse džiovyklėse, siekiant išvengti skalbinių elektrinimosi (1/2 kamštelio užlašinti ant drėgno rankšluosčio).

skalbimo

E.D.L. Purškiamoji priemonė dėmių šalinimui (125 ml) – efektyviai pašalina vaisių, vyno, kraujo ir žolės dėmes. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Užpurkškite valiklio ant dėmės prieš skalbimą ir palikite veikti 5-10 min. Vilnoniams ir šilkiniams audiniams – išbandykite valiklį ant mažo audinio ploto išvirkštinėje pusėje.

Balinančios ir dėmes šalinančios tabletės (20 vnt) - naudojamos kaip priedas prie skalbimo priemonių. Pašalina dėmes (vaisių, kavos, vyno, arbatos, žolės) netgi skalbiant 30C temperatūroje. Sudėtyje yra baliklio natrio perkarbonato (100% biologiškai suyrantis). Apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymo.

E.D.L. dėmių šalinimo gelis (150 ml) – efektyviai šalina riebalų, kraujo ir kitas įsisenėjusias dėmes. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Gelį paskirstykite ant dėmės ir palaukite apie 5 min. Vilnoniams ir šilkiniams audiniams – išbandykite valiklį ant mažo audinio ploto išvirkštinėje pusėje.

E.D.L. bekvapis Marselio muilas (100 g) – tinka skalbimui ir dėmių šalinimui. Tradicinis Marselio muilas, verdamas senuose katiluose Prancūzijoje. Sudėtyje yra 72% augalinių aliejų (alyvpalmių ir kokosų). Be cheminių priedų, konservantų ir dažiklių. Be gyvūninės kilmės riebalų.

You are here