Bioteka

e.d.l. nature

EDL Nature "All in One" - pirmosios pasaulyje ekologiškos "viskas viename" indaplovių tabletės!

Etamine tabl_rakstam

Mes, Biotekos komandos nariai, įdedame daug pastangų, rinkdamiesi, kokias priemones naudoti namų priežiūroje, biure ir kasdieniame gyvenime apskritai. Padarėme išvadą, kad vienas iš patogiausių (ir lengviausių) būdų sumažinti poveikį gamtai yra naudoti ekologiškas valymo priemones, pvz. plaunant indus.

Visų pirma, norime, kad po indų plovimo mūsų nepasiektų žalingas cheminis kokteilis. Be to, nenorime gauti cheminio junginio kokteilio, plaudami indus ir po to iš jų valgydami. Antra, gamtoje po savęs norisi palikti tik natūralias biologiškai skaidžias medžiagas.

Susipažinkite su naujiena indaplovėms - pirmosiomis ECOCERT sertifikuotomis "Viskas viename" tabletėmis PASAULYJE!

"Viskas viename" tabletės itin išpopuliarėjo cheminių ploviklių rinkoje, tad ekologiškų priemonių kūrėjai ėmėsi kurti veiksmingą ekologišką alternatyvą. Etamine du Lys yra pirmasis gamintojas pasaulyje, siūlantis efektyvios formulės indaplovės tabletes su "Viskas viename" funkcija ir turinčias ECOCERT sertifikatą. Tai reiškia, kad jūs galite ne tik sumažinti vandens kiekį, vartojamą plaunant indus automatizuotai, tačiau ir sutaupote laiko bei tausojate aplinką vienu metu.

Nauda: nebereikia papildomai pirkti skalavimo priemonės ir indaplovėms skirtos druskos! Indai tampa visiškai švarūs, nuo jų lengvai pašalinami riebalai.

Kaip naudoti: įdėkite 1 tabletę į numatytą vietą indaplovėje, nustatykite reikiamą režimą ir palikite indaplovei dirbti savo darbą! Tabletės nereikia išimti iš individualios pakuotės, nes jos danga yra tirpi vandenyje.

Patarimas: kad sumažintumėte poveikį aplinkai, paleiskite plauti tik pilną indaplovę ir pasirinkite žemesnę temperatūrą.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, rinkdamasis buities valiklius, kad šie būtų natūralūs? Pirmiausia, atkreipkite dėmesi, ar valiklis yra sertifikuotas kaip ekologiškas, pavyzdžiui, ECOCERT, EcoLogo tarptautiniais sertifikatais. Antra, patikrinkite, kiek valikliai suyra gamtoje. Etamine Du Lys indaplovių tabletės "Viskas viename" yra sertifikuotos Ecocert ir biologiškai suyra net 99%¹!

Mes Biotekoje kiekvieną dieną pasirenkame padėti aplinkai, naudodami kuo daugiau produktų, pagamintų iš saugių sudedamųjų dalių, taip mažindami neigiamą poveikį aplinkai. Rūšiuojame atliekas, pasitelkiame mažiau elektros energijos naudojančius prietaisus, o indus plauname tik visiškai pilnoje indaplovėje su ekologiškomis tabletėmis.

O jūs? Ar prisijungsite prie mūsų patogiam ir aplinkai nekenksmingam gyvenimui?

Išbandykite nr. 1 Ecocert sertifikuotas indų plovimo tabletes iš prancūzų gamintojo Etamine du Lys "Viskas viename", kurias galite įsigyti visose parduotuvėse "Bioteka" ir el-bioteka.lt su pristatymu visoje Lietuvoje!

1 - įrodyta OECD 302B bandyme.

You are here