Bioteka

Frish

Frishi. Natūrali aromaterapija aerozolyje

frishi

Kvėpuokite laisviau, atsigaivinkite ir įkvėpkite Frishi – tai harmonija su Jūsų sveiku ir aplinkai draugišku gyvenimo būdu! Frishi oro gaivikliai iš Belgijos veikia be propelento dujų (kaip freonai, propanas, butanas ir kt.), be suslėgto oro – jų sudėtyje yra tik 100 % natūralių augalų eterinių aliejų ir alkoholio.

Frishi veikia principingai – neutralizuoja, bet ne maskuoja blogus kvapus, todėl yra stulbinančiai veiksmingi, pavyzdžiui, cigarečių dūmų kvapas patalpoje dingsta Frishi spustelėjus tik 3 – 4 kartus. Apsimoka naudoti – vieno didelio 100 ml Frishi flakono užtenka apie 900 purškimo kartų.

Augalų eteriniai aliejai atgaivina orą neišskirdami pavojingų cheminių medžiagų ir veikia kaip aromaterapija: mažina stresą ir gerina nuotaiką. Patalpų oro gaivinimui pasirinkite apelsinų, citrinų, levandų, eukalipto arba mėtų kvapo Frishi Fresh Air aerozolius. Papurkškite aerozoliu orą kuo aukščiau 3 – 6 kartus – tiek dažnai, kiek tik pageidausite.
Frishi Healthy Air eukalipto kvapo gaiviklis bus idealus Jūsų miegamajam kambariui bei pagalvėms ir nosinėms įkvėpinti.

Frishi Fresh Air tualetui ir vonios kambariui

Rinkinyje: eterinių aliejų – 20 ml ir vulkaninės kilmės lavos akmenėlių – 105 g.
100 % natūralių eterinių aliejų mišinys su šviežiu eglės medienos kvapu akimirksniu neutralizuoja visus nemalonius kvapus tualete ir vonios kambaryje 1 – 2 mėnesius.
Naudojimas: atsukite dėžutės su lavos akmenėliais dangtelį ir padėkite gaiviklį tualete arba vonios kambaryje (efektyvus iki 6 m² pločio patalpoms, jeigu Jūsų patalpos yra didesnės, naudokite jose keletą gaiviklių). Kartkartėmis ant akmenėlių užlašinkite keletą eterinio aliejaus mišinio lašų iš buteliuko.

Frishi Fresh Surface

Efektyviai gaivina ir neutralizuoja medžiagose įsigėrusius kvapus. Jį galima naudoti ant bet kurių nemaistinių paviršių: kilimų, užuolaidų, darbo drabužių ir kitų rūbų, namų, automobilių, laivų, palapinių, šiukšliadėžių ir kt. norint pašalinti bet kokį aštrų arba Jums nemalonų kvapą – tarp jų benzino, cigarečių, dūmų, pelėsių ir kitus panašius aromatus.
Naudojimas: papurkškite tiesiai ant medžiagos arba paviršiaus, kurį norite atgaivinti, leiskite keletą minučių nudžiūti. Ant šiukšlių purkškite kiekvieną dieną bei į šiukšliadėžę kaskart po jos ištuštinimo.

Frishi Shoe Fresh

Galingas avalynės dezodorantas – visiškai panaikina nemalonų kvapą Jūsų batuose!
Naudojimas: 2 – 3 kartus papurkškite į avalynę po kiekvieno nešiojimo, leiskite įsigerti.

Frishi Fresh Car

Norėdami neutralizuoti nemalonius kvapus, papurkškite 1 – 2 kartus automobilio salone, jeigu būtina – ir ant kilimėlių arba bagažinėje. Niekada nepurkškite virš arba ant prietaisų skydelio, sėdynių ar organinio stiklo paviršių.

Frishi Clean Glass

Valo ir pašalina riebalus nuo visų stiklinių paviršių – akinių stiklų, kompiuterių ekranų, automobilio priekinio stiklo, langų stiklų, veidrodžių ir kt. Galima naudoti ir ant organinio stiklo bei visų rūšių plastiko.
Naudojimas: užpurkškite ant paviršiaus ir nuvalykite minkštu skudurėliu.

You are here