Bioteka

Sodasan

Dar daugiau Sodasan - sveikesnei buičiai!

Sodasan Darzenu_Zalumu_Un_Auglu_mazgatajs

Sodasan - patikimas ekologiškų namų priežiūros ir valymo priemonių gamintojas, mus nustebino keliomis naujienomis!

Dar sveikesni vaisiai ir daržovės - kiekvienam!

Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis 500 ml. Sertifikuotas Ecogarantie, švelnaus greipfrutų aromato, be enzimų, be GMO, tinka veganams. Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis pašalina nešvarumus ir nepageidaujamas apnašas (vašką, žemę, žemės ūkyje naudojamus chemikalus) nuo paviršiaus ir nepalieka jokio poskonio. Plauna įvairius produktus, tokius kaip obuoliai, vynuogės, pomidorai, paprikos, agurkai, brokoliai ir kt. Efektyvus ir saugus. Tinka naudoti ir trapiems, minkštiems vaisiams ir uogoms. Tiesiog gausiai apipurkškite šiuo plovikliu, gerai patrinkite arba palikite ant minkštų paviršių 20-30 sekundžių ir po to gerai nuskalaukite. Nerekomenduojama grybams dėl jų porėtos struktūros. Skanaus!

http--s21.postimg.org-thmcy4r87-sodasan room3

Sodasan Sense patalpų kvapai - kvapai, primenantys keliones

Kvapai stipriausiai sužadina prisiminimus mūsų atmintyje. Jie mums primena, kaip kadaise mėgavomės maistu ir gėrimais, uostėme gėles ar ragavome vaisius, leidome laiką su mums artimais žmonėmis, kuo jie tuo metu kvepėjo. Sodasan Sense patalpų kvapai kviečia į kelionę po kvapų pasaulį neišeinant iš namų!

Sodasan Sense kokosų kvapo patalpų gaiviklis 200 ml - ir jūsų namai pakvips saldžia ir šilta Karibų vasara. Užsimerkę prieš save išvysite baltus paplūdimius, turkio spalvos jūrą, kokosų palmes ir aistringas naktis.

Sodasan Senses levandų kvapo patalpų gaiviklis 200 ml - primena ramią ir šiltą vasarą Provanse. Įkvėkite ir pasijuskite, kad vaikštote purpuriniuose levandų laukuose, užuodžiate tirštą, raminantį jų aromatą.

Sodasan Senses citrinų kvapo patalpų gaiviklis 200ml - citrinų gaiva nubloškia į Viduržiemio jūros pakrantę, po prisirpusių citrinų medžiu. Tas jausmas, kai vaikštote serpatinais ir pasiekęs viršūnę grožitės citrinmedžiais ir žydromis įlankomis.. Nuostabi gaiva!

Sodasan Senses patalpų kvapai supakuoti elegantiškose stiklo pakuotėse. Įmerkite pridėtus medines lazdeles į buteliuką ir mėgaukitės pasklidusiu maloniu aromatu. Kuo daugiau lazdelių panardinsite į skystį, tuo intensyvesnis kvapas pasklis. Medinis stiklo buteliuko antgalis bei lazdelės pagamintos iš FSC - sertifikuoto buko.

Dar viena kvapni naujiena - Sodasan muilas su sandalmedžiu pagamintas tradiciniu muilo virimo būdu atvirose talpose. Šalti eteriniai aliejai ir sviestmedžio sviestas į muilą yra įmaišomi jau po virimo proceso. 99,9% visų ingredientų yra natūralios kilmės, o 82,3% – sertifikuoti ekologiški. Natūralios ir ekologiškos kosmetikos standartas – Ecocert.

sodasan sport_final-700x294

Sodasan sportuojantiems!

Jeigu Sodasan buvo mėgstamas dėl ekologiškų namų apyvokos ir skalbimo priemonių praktiškumo ir ekonomiškumo, tai dabar galime pasveikinti dėl modernumo ir spėjimo su laiku koja kojon.

Atrodo, jog pasaulis dar nematė tiek bėgiojančių, dviračiais važiuojančių, plaukiojančių ir kitaip sportuojančių žmonių. Fizinis aktyvumas pasiekė viršūnę! Todėl didėja paklausa sportinių rūbų skalbikliams, kurie padėtų kuo ilgiau išlaikyti sportui skirtus rūbus puikios būklės. Šioje vietoje neatsilieka ir Sodasan, sukūręs būtent tokį skalbiklį specialiai Gore-Tex ir Sympatex pluoštų sporto rūbams.

Ekologiškas sertifikuotas Sodasan skalbiklis sportiniams rūbams yra be baliklių, minkštiklių bei enzimų. Jis švelniai plauna įvairių pluoštų ir natūralių audinių sportui skirtus rūbus, užtikrindamas jų gaivumą ir ilgaamžiškumą. Sodasan skalbiklio sporto rūbams sudėtis sukurta taip, kad švelniai plautų Gore-Tex ir Sympatex pluošto audinius. Inovatyvi formulė nesulipina oro tarpelių audinyje, todėl sporto metu rūbas praleidžia orą ir drėgmę. Tinkamas plauti ir skalbimo mašina, ir rankomis.

Minkšti, kaip pūkas...

Sodasan pristatė visiškai naują, dermatologiškai patikrintą audinių minkštiklį su magnolijų kvapu. 750ml talpos Sodasan skalbinių minkštiklis tinkamas visų tipų audiniams. Priemonė kvėpinta 100% natūraliais levandų, rožių, magnolijų ir pelargonijų eteriniais aliejais, kurie garantuoja gaivų bei malonų aromatą jūsų skalbiniams.

Jeigu norite švelnaus aromato, pilkite vieną kaušelį skalbinių minkštiklio, jei intensyvesnio - du. Įprastiniai skalbinių minkštikliai gali sukelti alergines reakcijas, tačiau Sodasan skalbinių minkštiklis saugus jautrios odos vartotojams, nes jo sudedamosios dalys augalinės kilmės, pavyzdžiui cukrus. Minkštiklyje yra dėta natūralaus alavijų gelio ir sojų lecitino, kurie švelniai prižiūri audinius.

You are here