Bioteka

Sodasan

Naujiena! Sodasan skystasis skalbiklis su levandomis

sodasan lavandas

Suptis švaroje, prisigeriant raminamojo levandų aromato – Jūsų skalbiniai netyčiom nupieš šypseną ant Jūsų veido. Šis švelnumas ir begalinė ramybė, kuriuos skleidžia levandų aromatas, yra viena iš priežasčių, dėl kurių naujasis Sodasan skalbiklis mus taip džiugina. Tikime, pradžiugins ir Jus.

Sodasan yra Vokietijos kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirties, gaminant ekologiškas valymo ir skalbimo priemones. Sodasan įrodo, kad namų ruoša gali būti malonus, net paprastas, užsiėmimas. Įmonė visuomet vadovaujasi ekologiškais principais ir periodiškai pradžiugina savo klientus naujomis priemonėmis. Naujasis levandų aromato skystasis skalbiklis prisijungė prie daugelį metų gamintų bekvapio ir citrinų aromato skalbiklių šeimos.

Sodasan skystasis levandų skalbiklis išlaiko spalvotų audinių spalvas ir pašalina net ir sunkiai išvalomas dėmes. Formulėje yra efektyvaus muio: augalinių aliejų pagrindu pagamintas muilas (anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos) pašalina purvą iš audinio, tuo tarpu cukraus pagrindo (nejoninės) paviršinio aktyvumo medžiagos neleidžia ištirpusiam purvui susigerti atgal į audinį. Visas purvas lengvai ištirpsta skalbimo metu ir būna išplaunamas skalavimo ciklo metu.

Sudedamosios dalys suformuluotos taip, kad skalbiklį galėtumėte efektyviai naudoti ir žemoje temperatūroje – tokiomis sąlygomis susidaro muilas, o skalbiklio formulė yra visiškai suyranti gamtoje ir tausoja aplinką.

Priemonėje yra levandų eterinio aliejaus, kuris natūraliai pasižymi gebėjimu neutralizuoti nemalonų aromatą, būdingą, pavyzdžiui, virtuvės rankšluosčiams. Po skalbimo su Sodasan Jūsų švarūs rankšluosčiai įgaus švelnaus levandų aromato! Skalbiklį galite naudoti skalbiant nuo 30°C iki 95°C, o 1,5 l pakuotės užteks 20 skalbimų pilnai skalbyklei. 

Tegu Jūsų patalynė, rankšluosčiai ir drabužiai apgaubia Jus levandų aromatu!

Ieškokite visose parduotuvėse Bioteka.

You are here